Kendi Yapımım: Wing's Power [Ana Konu, Geliştirici Günlüğü]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam millet.

Oyun halen güncelleniyor.

Japon temalı oyun yapmaya devam ediyorum ve oyunumun ana karakteri ise bir Tanrıça'dır. Bu karakterin amacı, hem kaybetmiş hafızasını alacak ve hem de düşmanlarını bulup, intikam alacak. Oyunum +18 yaş üstüne hitap edeceğini söylemeden de geçemeyeceğim.

Yenilikler için lütfen son mesaja gidiniz.

Bu konunun amacı, oyunumun gelişimini yedeklemek ve insanların önerilerine göre şekillendirmek olacaktır.

Şimdilik oyundan 2 resim atacağım.

megami-sama-no-daibouken-menu-25.01.2021.png

aimi-san-no-daibouken-level-1-1-22.01.2021.png

Bugün neler yaptım?
Oyundan 2 özellik sildim. Bunlar;
* Bomba sistemi,
* Çömelme sistemi,

Oyundan 1 hata giderdim. Hata: Tanrıça'nın uçma sistemi WASD desteğinin olmamasıydı.

Enemy1'in adını Moai olarak değiştirdim.

Merhaba geçiminizi sağlayabilecek kadar gelir elde edebiliyor musunuz?
Geçimimi sağlayacak gelir elde edebilecek kadar oyun geliştirme konusunda fazla tecrübem olmadığı için, paralı yapmıyordum.

Fakat bu oyundan itibaren işi ciddiye alarak yapmak istediğim için, oyunu paralı olarak sadece Windows'a çıkartacağım.

Selam millet.

Oyun halen güncelleniyor.

Japon temalı oyun yapmaya devam ediyorum ve oyunumun ana karakteri ise bir Tanrıça'dır. Bu karakterin amacı, hem kaybetmiş hafızasını alacak ve hem de düşmanlarını bulup, intikam alacak. Oyunum +18 yaş üstüne hitap edeceğini söylemeden de geçemeyeceğim.

Yenilikler için lütfen son mesaja gidiniz.

Bu konunun amacı, oyunumun gelişimini yedeklemek ve insanların önerilerine göre şekillendirmek olacaktır.

Şimdilik oyundan 2 resim atacağım.

Eki Görüntüle 852144

Eki Görüntüle 852145

Bugün neler yaptım?
Oyundan 2 özellik sildim. Bunlar;
* Bomba sistemi,
* Çömelme sistemi,

Oyundan 1 hata giderdim. Hata: Tanrıça'nın uçma sistemi WASD desteğinin olmamasıydı.

Enemy1'in adını Moai olarak değiştirdim.
Forumda böyle işler görmek aşırı hoş. Sırf oynamak için Windows işletim sistemi kurabilirim. Elinize sağlık.

Oyundaki yazı fontu hoşuma gitmedi hocam, değiştirin bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı