Kendi yaptığım oyunum ve demosu

Eğer ortaya güzel bir iş çıkarırsan Epic Games'e yazabilirsin.
Epic Games'e oyun yükleme işini tam çözemedim. Eğer konuya hakimseniz azıcık anlatabilir msiniz?
@yigidyum gör bunu hocam.

Benim dediğim itch.io bu.
Bu siteyi ilk kez sizlerden duyuyorum. Nasıl, kullanıcısı tatmin edecek sayılarda mı? Çünkü zaten çok profesyonel olmayan bir oyun olduğu için, mümkün olduğunca fazla insanın görmesi daha iyi olacaktır. Tahminimce görenlerin %1 veya %2 civarı satın alacaktır oyunu.

Epic Games'e oyun yükleme işini tam çözemedim. Eğer konuya hakimseniz azıcık anlatabilir msiniz?

Bu siteyi ilk kez sizlerden duyuyorum. Nasıl, kullanıcısı tatmin edecek sayılarda mı? Çünkü zaten çok profesyonel olmayan bir oyun olduğu için, mümkün olduğunca fazla insanın görmesi daha iyi olacaktır. Tahminimce görenlerin %1 veya %2 civarı satın alacaktır oyunu.

İnternette oyun yapan kanalları görüyorsun. Onların çoğu bu siteye koyuyor.
Bir Steam değil ama 3 5 çıkartırsın. Büyük ihtimal ilk günler ana sayfada yayınlanır.
İstersen bedava ama isteyen ücret versin diyebiliyorsun.
Ya da direk paralı koyabiliyorsun.

Indie geliştiricilerin oyunlarını ücretsiz olarak yayınlayabilmeleri için bir araç. Gamejamler de bu site üzerinden yapılıyor genelde.

Genelde ücretsiz oyunlar oluyor bağış toplayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı