Kendi yaptığım oyunum ve demosu

Peki. Anlattığım gibi mutlaka farklı dillerde yaz siteye açıklama olarak. Ve fotoğraf olarak güzel fotoğraflar kullan. Ve asla oyunun sayfasını boş bırakma. Bir şeyler ekle güncelleme gelince.

Ve oyun bir yerden sonra tekrara giriyor. Değişik şeyler ekleyebilirsin.
15. bölümden sonra süreli bölümler başlıyor artık mesela. Heyecan katıyor. Daha da yenilikler ekleyeceğim.
Peki neden öyle oluyor ki? Optimizasyon ile mi alakalı?

Peki oyun kaç TL olacak? :D
Hocam play marketlere çıkaracak mısın?
Oyun demo olarak çıktıktan sona kuvvetle muhtemel 0.49-0.99 dolar civarında olur. Steam Türkiye'de doları 2 TL'den baz alıyor diye biliyorum. Optimizasyon işine gelince de, optimize etsem bile o sistemde muhtemelen akıcı bir oynanış sunamam ne yazık ki. Bir tık daha güçlü olsa olabilirdi :(

Play Market'ten kastın Play Store ise, mobil işini henüz düşünmüyorum. İleride neden olmasın :)

15. bölümden sonra süreli bölümler başlıyor artık mesela. Heyecan katıyor. Daha da yenilikler ekleyeceğim.

Oyun demo olarak çıktıktan sona kuvvetle muhtemel 0.49-0.99 dolar civarında olur. Steam Türkiye'de doları 2 TL'den baz alıyor diye biliyorum.

Play Market'ten kastın Play Store ise, mobil işini henüz düşünmüyorum. İleride neden olmasın :)

Reklam da verirsin. Tadından yenmez.

Stick fight oyunu yaparsan (ileride düşünürüm demiştin) onu Mobile çıkar. Stick oyunlarının piyasası genelde mobil. Hem reklamlardan para daha kolay gelir.

Çevre tasarımlarına bayıldım. Özellikle çöl yeri gayet başarılı olmuş. Ellerine sağlık.
Teşekkür ederim dostum. Görmemişsindir belki, çölün yeni hali bu da;
oyun3.PNG

Reklam da verirsin. Tadından yenmez.
Aynen öyle. Reklam işi çok akıllıca oluyor. Ücretli olmasına göre...

Stick fight oyunu yaparsan (ileride düşünürüm demiştin) onu Mobile çıkar. Stick oyunlarının piyasası genelde mobil. Hem reklamlardan para daha kolay gelir.
Kesinlikle öyle. Fakat Stick tarzı bir oyun için birkaç arkadaş gerekiyor. 2D işlerinde çizim çok önemli çünkü.

Teşekkür ederim dostum. Görmemişsindir belki, çölün yeni hali bu da;
Eki Görüntüle 751836

Aynen öyle. Reklam işi çok akıllıca oluyor. Ücretli olmasına göre...

Kesinlikle öyle. Fakat Stick tarzı bir oyun için birkaç arkadaş gerekiyor. 2D işlerinde çizim çok önemli çünkü.
Stick çizmek zor değil. Savaşılacak alanı çizmek zor.
Yardım edeyim diyeceğim ama en fazla yeteneği bu olan birinden ne beklenir :)

hqdefault.jpg

Stick çizmek zor değil. Savaşılacak alanı çizmek zor.
Hepsi dahil. Çizim için sağlam çizimciler gerekiyor. İleride bu forum içerisinde küçük bir oyun yapım ekibi oluşturmak güzel olabilir. Gördüğüm kadarıyla bu işte hevesli olan ya da profesyonel olan birçok arkadaş var.

Hepsi dahil. Çizim için sağlam çizimciler gerekiyor. İleride bu forum içerisinde küçük bir oyun yapım ekibi oluşturmak güzel olabilir. Gördüğüm kadarıyla bu işte hevesli olan ya da profesyonel olan birçok arkadaş var.

Aynen. :) zamanında oyun yapayım demiştim Unity indirmiştim bu ne ya deyip kapatmıştım :) :) :) şu an tabii o heves nerede...

Geri
Yukarı