Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

O aralar sınav vaktine denk gelmesi nedeniyle sadece 3 tane müzik falan yapabilmiştim. Başarılarınızın devamını dilerim hocam, eğer vakit ve ilham bulursam eğer yeni müzikleri size Discord ile ulaştırırım.
Olur dostum. Sana birkaç kez yazmıştım Discord üzerinden ama ulaşamadım. Ulaşabilseydim başka menü müzikleri ve zor mod için müzikler isteyecektim.
Bence gayet ideal. Yani sonuçta bir emek var. Kolay iş değil. İndirimde 1.25 TL olur. Normal fiyatı 2 TL olursa. :D :D

Bu arada, her hangi bir sorunuz olursa diye Discord adresimi bırakacağım. Sürekli ban yediğim için mesaj yazamıyorum. :D

Affansen#2275
Tamamdır dostum, ihtiyacım olursa Discord üzerinden iletişime geçerim :D

Hocam bunu tek başına yapmanız beni çok etkiledi. Hocam böyle devam. Yakında 2021'in en iyi oyunu olacak çıktığı zaman. Hocam Sony özel oyunu olacaksınız resmen. Açılışta şöyle yazacak:
1611320121349.png

Sonra sizi bir anda Microsoft alacak. Şöyle yazacak:

1611320273229.png

Bir anda bu adamlar alacak:

1611320308430.png

En sonunda ise alacak kişi:

1611320344744.png

Kendi şirketiniz olacak. GTA'yı ikiye katlayacaksınız.

Hocam bunu tek başına yapmanız beni çok etkiledi. Hocam böyle devam. Yakında 2021'in en iyi oyunu olacak çıktığı zaman. Hocam Sony özel oyunu olacaksınız resmen. Açılışta şöyle yazacak:
Eki Görüntüle 847941

Sonra sizi bir anda Microsoft alacak. Şöyle yazacak:

Eki Görüntüle 847943

Bir anda bu adamlar alacak:

Eki Görüntüle 847944

En sonunda ise alacak kişi:

Eki Görüntüle 847945

Kendi şirketiniz olacak. GTA'yı ikiye katlayacaksınız.
Bu mesaj yüzüme bir gülümseme kondurdu :) Hayali bile güzel açıkçası. Ama sonunda o at kafalı resmim değil de başka bir şey çıksa daha iyi olabilirmiş :D

Beğenmene ve bu güzel yorumuna çok sevindim. Çok teşekkürler!

Oyun geliştirmek zaman isteyen bir şey acele etmenize gerek yok arkanızda yayıncı stüdyo sıkıştırmıyor nasıl olsa. Yapabileceğiniz şeyin en iyisini yapmaya çalışın. Gerekirse bu yıllarda alabilir. Ama önemli olan özgün olmaktan çok işi iyi yapmaktır. Bkz. Stardew Valley oyunu tek başına Eric Barone tarafından geliştirilmiş bir Harvest Moon kopyasıdır. Ama onu günümüz koşullarına uyarlayıp üzerine tatlı yenilikler ekleyince tutmuş bir yapım haline gelmiş. (5 yılda geliştirilmiş bir oyundur kendisi)

Kısacası zaman sıkıntınız yoksa sonuna kadar kullanın. Oyunu geliştirmekten bıkma noktasına gelmeniz lazım. Sonra tekrardan asılmanız gerekiyor. Tabi ki her güzel şey, oldukça emek ister.

Yolunuz açık olsun, fiyat politikanızda doğru.

Oyun geliştirmek zaman isteyen bir şey acele etmenize gerek yok arkanızda yayıncı stüdyo sıkıştırmıyor nasıl olsa. Yapabileceğiniz şeyin en iyisini yapmaya çalışın. Gerekirse bu yıllarda alabilir. Ama önemli olan özgün olmaktan çok işi iyi yapmaktır. Bkz. Stardew Valley oyunu tek başına Eric Barone tarafından geliştirilmiş bir Harvest Moon kopyasıdır. Ama onu günümüz koşullarına uyarlayıp üzerine tatlı yenilikler ekleyince tutmuş bir yapım haline gelmiş. (5 yılda geliştirilmiş bir oyundur kendisi)

Kısacası zaman sıkıntınız yoksa sonuna kadar kullanın. Oyunu geliştirmekten bıkma noktasına gelmeniz lazım. Sonra tekrardan asılmanız gerekiyor. Tabi ki her güzel şey, oldukça emek ister.

Yolunuz açık olsun, fiyat politikanızda doğru.
Elimden geldiğince yavaş ve düşünerek yapıyorum. Çok doğru, bu tarz işler aceleye gelmiyor hiç. Fiyat politikası olarak da, Amerika-Avrupa fiyatı olarak 0,50-0,99 Dolar-Euro arası düşünüyorum. Bu nasıl sizce?

Teşekkürler!

Elimden geldiğince yavaş ve düşünerek yapıyorum. Çok doğru, bu tarz işler aceleye gelmiyor hiç. Fiyat politikası olarak da, Amerika-Avrupa fiyatı olarak 0,50-0,99 Dolar-Euro arası düşünüyorum. Bu nasıl sizce?

Teşekkürler!
Yani adamlarda 1 dolar çok para değil. Alan olur diye düşünüyorum. Hem 100 kişi satın alsa Steam yayınlama ücretini çıkarmış olacak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı