Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Hocam ben inanıyorum iyi bir şeyler çıkacak ve Erzurum denilen değersiz ürünün ne mal olduğunu herkes görecek. Kolay gelsin sizede.
Dostum öyle demeyelim yine de, ortada ciddi emekler var. Belki benimkinden katbekat fazla. Oyunu beğenmek beğenmemek ayrı.

Bu yolda yürüyenlere destek olmayıp önünü kesersek, daha iyilerini ortaya koyamayız :)

Teşekkürler!

Ben de inanamıyorum dostum. 1.5 senelik bir emek neredeyse. Mutlu olmamak elde değil. Umarım her şey istediğim gibi gider :)
İnşallah hocam. Keşke Erzurum oyunu gibi biraz konuşulsaydı. Benim bir planım var aslında. Oyunun tamamı yani kendisi hazır mı? Eğer hazırsa bir konu açıp fikrimi söyleyeceğim. Sürpriz olsun diye hemen söylemeyeceğim burada planımı.

İnşallah hocam. Keşke Erzurum oyunu gibi biraz konuşulsaydı. Benim bir planım var aslında. Oyunun tamamı yani kendisi hazır mı? Eğer hazırsa bir konu açıp fikrimi söyleyeceğim. Sürpriz olsun diye hemen söylemeyeceğim burada planımı.
Yani şu an sadece duvar düzeltmeleri yapıyorum. Biraz süsleme yapacağım bir de. Ortalama bir haftalık işi var. Tam olarak ne düşünüyorsun çok merak ettim doğrusu :)

Öncellikle oyun güzel olmuş ancak bazı hatalar ve eklenmesini istediğim şeyler var.

• İlk kamera açısında fare ile kamerayı hareket ettirebilirsek güzel olur.
  • Top görünüşleri geçtiğimiz bölümlere göre açılmalı.
  • Uzay gemisi bölümünde ki engellerin yüksekliğini alçaltmanız gerekiyor. Çünkü üstlerinden atlarken hep engellere temas ediyoruz. Bu da canımızın gitmesine yol açıyor.
  • Ve ayrıca bu engeller çok yüksek olduğu için oyunda bir hata oluşuyor.
Şimdi Hata'nın yapılışını göstereceğim
1. olarak bir engelin üzerinden zıplıyoruz.

Adsız1.png

2. olarak engelin üstünden zıplarken duruyoruz.

Adsız2.png

3. olarak geriye gidiyoruz ve böylece labirentin dışına çıkıyoruz. 😀

Adsız3.png

Yeni konular

Geri
Yukarı