Kendime oyun için arkadaş bulamıyorum

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, yaşım daha 12 ve 3-4 yıl hastane süreçlerinden geçtiğim için olgun bir insan olarak yetiştim denebilir. Bu nedenli kendime arkadaş bulamıyorum, oyun oynayacak sohbet edecek zaman geçirecek kimseyi ama kimseyi bulamıyorum. Cidden aylardır dışarıda sosyal medyada her yerde tek bir insan arıyorum ama yok. Kuzenim vardı onun da sınavları başladı. Bu konuda ne yapmalıyım? Yaşıtlarım bana çok toxic geliyor 16-17 yaşındakiler hatta 20 yaşındaki insanla oynamak daha huzur verici. Acaba var mıdır Discord üzerinden ekleyebilecek birileri?

Arkadaşlar selam, yaşım daha 12 ve 3-4 yıl hastane süreçlerinden geçtiğim için olgun bir insan olarak yetiştim denebilir. Bu nedenli kendime arkadaş bulamıyorum, oyun oynayacak sohbet edecek zaman geçirecek kimseyi ama kimseyi bulamıyorum. Cidden aylardır dışarıda sosyal medyada her yerde tek bir insan arıyorum ama yok. Kuzenim vardı onun da sınavları başladı. Bu konuda ne yapmalıyım? Yaşıtlarım bana çok toxic geliyor 16-17 yaşındakiler hatta 20 yaşındaki insanla oynamak daha huzur verici. Acaba var mıdır Discord üzerinden ekleyebilecek birileri?
Hangi oyunları oynuyorsun ? 14 yaşındayım ve toxic değilim 3aGlE#7457 discord ismim ekleyebilirsin.

Bende 12 yaşındayım ama toxic değilim.

bende 12 steam hesabında stardew valley varsa birlikte oynayabiliriz 203 saatim var istediğin yerlerde rehberlik de edebilirim
Olur stardew valley arkadaşım yok diye oynamıyordum birde bilmiyordum hiç iyi olabilir,discord ismim Ethem#7708

Geri
Yukarı