Kendimi çok hantal hissediyorum

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Evet arkadaşlar biraz dert dökme konusu gibi olacak, şimdiden teşekkür ederim sabrınız için :)

Bugün eski bir arkadaşıma istek attım ve kabul edip geri takip yaptı. Eski arkadaşımdır, değişmiş mi diye bakayım dedim. Öne çıkanlarına girdiğimde değişmiş olduğunu gördüm. Kendisi de fen lisesinde okuyor. Böyle şeyleri görünce kendi kendime, "Bir işe yaramamışım", "Kendini geliştirmiyorsun", ""Aşırı hantal davranıyorsun" gibi cümleler aşırı derecede kafamı kemirdikçe yoruluyorum, eksik hissediyorum. Kendimi yazılımda, derslerimde, sporda başarılı tutmaya çalışsam da yapamıyorum gibi, eksik gibi hissediyorum. Benim suçum olmamasından dolayı hakkımı savundukça aile baskısıyla iyice mentalitem kalmadı. 2 defa mahkeme olayım oldu. İkisinde de dayak atmadığım için, kavga istemeyip bana vurmalarına rağmen yine ben suçlu ilan edildim. Ailem bu iki konudan dolayı ve ekstra abime "bana bulaşma" şeklinde uyarmama rağmen bulaştığında bağırdığım için yine suçlu oldum hep. Kısacası ne otoritem kaldı ne de herhangi bir tutunacak bir umut.

Çık gez diyecek kemik kitle gelmeden söyleyim, ne çıkacak param var ne de çıkacak arkadaşım var. Aile desen borçlardan el kol bağlı. Akraba kuzen vs. şehir dışındalar. Eve en geç akşam 8'de giriyorum. Yaklaşık 5 saate yakın pc/telefona bakmaya başladım. Ayrıca antidepresan kullanıp sicile girmesini istemiyorum böyle hapların.

Eğer bilgisayar oyunları oynuyorsan beraber oynarız evde olduğun süreçte, sende istersen. Sanal arkadaş bile olabiliriz. :) İstanbuldaysan buluşabiliriz bile, hiç sorun değil.
Geç bakıyorum hocam kusura bakmayın banım vardı. Maalesef pek bilgisayar oyunu oynamıyorum. Yakın zamanda sadece minecraftta ev yapıp, tnt ile patlatıyorum. Teşekkürler düşündüğünüz şey için fakat benim açımdan çok iyi bir seçenek sayılmaz.

Ayrıca konuyu okuyacak arkadaşlar için, bugün o arkadaşımla konuştuk ve hedefinin iyi bir üniversite de hedefi olduğunu öğrendim. Evet dostlar, sırtıma bir takım daha yük bindi. Artık daha da hantallaşıyorum. Merak etmeyin iyiyim hala :)

Geç bakıyorum hocam kusura bakmayın banım vardı. Maalesef pek bilgisayar oyunu oynamıyorum. Yakın zamanda sadece minecraftta ev yapıp, tnt ile patlatıyorum. Teşekkürler düşündüğünüz şey için fakat benim açımdan çok iyi bir seçenek sayılmaz.

Ayrıca konuyu okuyacak arkadaşlar için, bugün o arkadaşımla konuştuk ve hedefinin iyi bir üniversite de hedefi olduğunu öğrendim. Evet dostlar, sırtıma bir takım daha yük bindi. Artık daha da hantallaşıyorum. Merak etmeyin iyiyim hala :)
Reis güçlü olman lazım benim konuma yazdığın gibi bas kimseye ezdirme kendini ciddi ol .

Merak etme dostum, kendimi ne ezeceğim ne ezdireceğim. Fakat bu kadar yükü de kaldıramayacağım. Orasından eminim. Allah bir meleğini benim için görevlendirmediği sürece tabii ki.
İşte hocam güçlü olman gerek her zaman yükler olur onu kaldırmamız gerek yoksa hayat bizi çok zorlar bu günlerde geçer diye umuyorum sizin adınıza.

Geri
Yukarı