Kendimi geliştirmek için 1 kişiye ücretsiz logo yapacağım

On numara olmus teşekkür ederim. Yazi haric sadece cizimin etrafina attigim resimdeki gibi hafif fircalar vurabilir misin?
Tamamdır.

Tamamdır, Artık Moderator arkadaşlardan konuyu kapatmalarını dileyebilir miyim? Bu arkadaşlarıma da logo yapınca istek tasarımdansa Gerçek siparişlere geçmek istiyorum 😊

Hocam banada yapar mısınız ? Umut yazsın metin olarak.Gaming temalı iyi olur.Onun dışında renkler vesaire size kalmış aklıma pek gelmedi.
tamam. Sizinkinden sonraki siparişlere bakmayacağım. kafanızda maskot vs. var mı? EmiliaClark hocamın "kurukafa" demesi gibi mesela?

On numara olmus teşekkür ederim. Yazi haric sadece cizimin etrafina attigim resimdeki gibi hafif fircalar vurabilir misin?
Yapmaya çalıştım.
BOUTH (Siyah) çizikli (1).png

hocam bu arada vektörel bir çalışma olduğu için tam olarak fırça darbesi zor oluyor. o yüzden böyle denedim. kusura bakmayın yeniyim sektörde zaten 😊

Son düzenleme:
Tamamdır.

Tamamdır, Artık Moderator arkadaşlardan konuyu kapatmalarını dileyebilir miyim? Bu arkadaşlarıma da logo yapınca istek tasarımdansa Gerçek siparişlere geçmek istiyorum 😊

tamam. Sizinkinden sonraki siparişlere bakmayacağım. kafanızda maskot vs. var mı? EmiliaClark hocamın "kurukafa" demesi gibi mesela?

Yapmaya çalıştım.Eki Görüntüle 1478972
hocam bu arada vektörel bir çalışma olduğu için tam olarak fırça darbesi zor oluyor. o yüzden böyle denedim. kusura bakmayın yeniyim sektörde zaten 😊
Opuyorum. 😘

Tamamdır.

Yapmaya çalıştım.Eki Görüntüle 1478972
Kusura bakmayın yeni gördüm.Kafanıza göre yapın hocam gaminge ne yakışırsa.Buradan atabilirsiniz bitince.

Dosya Ekleri

• BOUTH (Siyah) çizikli (2).png
    BOUTH (Siyah) çizikli (2).png
    141,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Geri
Yukarı