Kendimi geliştirmeye başlayacağım

İyi akşamlar size düşüncelerimi aktarmak istiyorum. Ben 10. sınıfı birincilikle tamamlamış birisiyim o zamanlar 4-6 saat masanın başından kalkmadığımı bilirim ama şu an 1 saat anca oturabiliyorum masada. Disiplinimi kaybettim şimdi 11.sınıfım öncelerinde kızlar takıldığı sorularını bana sorarlardı ama şu an hiçbiri yanlarıma gelmiyor sınav notlarım 90 aşağısına inmezdi ama şu an daha kötü bir vaziyette ve artık kendime çekidüzen vermenin gerektiğini düşünüyorum yoksa birinciliğim elden gidecek okul sınavlarında beni geçen çok kişi var ve artık gücümün farkına varmam gerektiğini düşünüyorum 1.yazılıların çoğu bitti sayılır birinciliği benden alacak iki kişi var gibime geliyor ama onlara asla birinciliği yedirmeyeceğim ve bu çetin yolda karşılaştığım olayları bu başlık altında yayımlayacağım. Ve sizden gelen önerilere de açığım.

Hocam şu an ben buyum geceleri periler gelip motivasyon konuşması yapıyor perinin ismi tyler durden kendine çekidüzen ver diyor kızlarla takılcağına git ders çalış diyor ama bizden adam madam olmaz.
(Bende zamanında çalışkandım.)

Hocam şu an ben buyum geceleri periler gelip motivasyon konuşması yapıyor perinin ismi tyler durden kendine çekidüzen ver diyor kızlarla takılcağına git ders çalış diyor ama bizden adam madam olmaz.
(Bende zamanında çalışkandım.)

Hayırlı akşamlar. Hocam her şeyin kendinize olan inanç ile başlayacağını düşünüyorum kendinize olan inancı yitirmeyin.

Son durum güncellemesi: Dershaneden ayrıldım.

Son düzenleme:
Dediklerinizde gerçekten haklısınız ama benim yapım ortaya bir şey koymak ve beğenileri toplamak sosyalleşmek benim için pek önemli değil okulun en iyi sınıfı olmasına rağmen sınıfımda olanlarla konuşmak istemiyorum çünkü muhabbetleri pek sarmıyor çok ergence konuşuyorlar adamakıllı 2 arkadaşım var onlarla siyaset din haberler vs. hakkında konuşuyoruz zaten arkadaşımdan birisi benim rakibim olan kişi onunla cuma namazı kılmaya gidiyoruz sohbet ediyoruz falan (eğer boş vakitlerim olursa elektro gitarımla uğraşmak istiyorum). Hocalarımın dediklerine göre 11.sınıf AYT için çok önemliymiş onun için böyle çalışıyorum kendime böyle şeyler yaparak motive ediyorum sonrasında sıra gelecek fen liseleri ile yarışmayı düşünüyorum bu bana zevk veriyor umarım böylede devam eder.

Söyledikleriniz çok teşekkür ederim.

Dediklerinizde siz de haklısınız ama hala kafamda bitiremedim birinciliği aldığımdaki haz çok güzel bir şey herhangi bir şey böyle haz vermiyor.
Kral kusura bakmada 2 arkadaşın var diyorsun, birine kin besliyorsun. Hayattan zevk almamaya başlarsın yakında.

Niye dershaneden ayrıldın?

Bırakma nedenimin en büyük sorunu bana faydası dokunmuyordu yani oradan öğreneceğim konuyu YouTube'daki hocalardan dinlemesi bana daha çok fayda sağlıyordu ikinci nedenim hocaların sınıfa karşı tutu muydu üçüncü nedenim ise sınıf orta mıydı neredeyse 5 ay gittiğim dershanede hep yalnızdım.

Kral kusura bakmada 2 arkadaşın var diyorsun, birine kin besliyorsun. Hayattan zevk almamaya başlarsın yakında.

Ara sıra bakıyorum yazdıklarıma ben bile şaşırıyorum nasıl bunları yazabilmişim diye fakat yazdıklarım yanlış anlaşıldı biraz ben sadece rekabet ortamı kuruyorum kin beslemiyorum aksine hatta ileriki günlerde dürüm ısmarlamayı bile düşünüyorum arkadaşıma.

Diğer insanlar gibi sıradan olduğumu düşünmüyorum sadece sınıftakileri ve konuları hafife aldım.
Allahim profil fotografi da Tyler Durden..🤣 Oysa Tyler ` “Özel değilsin. Güzel ya da benzersiz bir kar tanesi değilsin. Sen de, her şey gibi, aynı çürüyen organik bir maddesin.` diyordu. Neyse calismaya baslayacaksan masaya otur. Kendi kendine girilen triplerin bunda bir etkisi yok. Bir girise veya baslangica gerek yok-direk basla. Siradanlik veya ozel olmak bu degil. Sadece caliskan-missin. Ama ulkenin yuzde 90 nda caliskan cocuk farkli goruluyor-afederseniz bir yerleri kaldiriliyor, zehir gibi kafasi var gibi sacma cumleler kuruluyor.

Hocam dediklerinizde haklısınız ama bunu kendi sınıfım için söylüyorum size gelip göstermeden anlatamam siz de görseniz bana hak vereceğinizi umuyorum. Her çalışkan çocuk zeki değildir bunun örneklerini gerek hayatta gerek kendi sınıfım ve diğer okullarda da gördüm.

Allah'im profil fotografi da tyler durden.🤣 oysa tyler ' “özel değilsin. Güzel ya da benzersiz bir kar tanesi değilsin. Sen de, her şey gibi, aynı çürüyen organik bir maddesin.' diyordu.

Hocam sadece fikirlerinden etkilendiğim için koydum bunu önceden belirtmiştim yorum yaparken profil fotoğrafından bağımsız düşünün 😀

Hocam dediklerinizde haklısınız ama bunu kendi sınıfım için söylüyorum size gelip göstermeden anlatamam siz de görseniz bana hak vereceğinizi umuyorum. Her çalışkan çocuk zeki değildir bunun örneklerini gerek hayatta gerek kendi sınıfım ve diğer okullarda da gördüm.

Hocam sadece fikirlerinden etkilendiğim için koydum bunu önceden belirtmiştim yorum yaparken profil fotoğrafından bağımsız düşünün 😀
O mesajinizi gordum. Ama konuya bakinca pp ayrica onem kazaniyor ondan dedim . Bu arada dediginizin ornekleri Fen liselerinde gorebiliriz belki😳

Geri
Yukarı