Kendimi geliştirsem eski sevgilim beni tekrar sever mi?

RichShinobi

Femtopat
Benden 3 yıl kadar önce ayrılmıştı, lisedeydik o zamanlar ama onun büyük hayalleri vardı ve bunlar için çabalıyordu, çalışıyordu ben ise gereksiz şeylerle uğraşıyordum zamanla benden uzaklaştı bu yüzden.
Kendimi geliştirsem, her açıdan eskisinden daha iyi olsam, bir şeyler yapsam, başarsam ve onunla konuşsam bana şans vermeyi düşünür mü?
(Başka kız mı kalmadı diyecekler için o kızı seviyorum ve 3 yıl boyunca onun gibisini bulamadım.)
(Kendisiyle aramız kötü değil, mesaj attığım zaman konuşuyor ancak buluşmayı kabul etmiyor.)

Benden 3 yıl kadar önce ayrılmıştı, lisedeydik o zamanlar ama onun büyük hayalleri vardı ve bunlar için çabalıyordu, çalışıyordu ben ise gereksiz şeylerle uğraşıyordum zamanla benden uzaklaştı bu yüzden.
Kendimi geliştirsem, her açıdan eskisinden daha iyi olsam, bir şeyler yapsam, başarsam ve onunla konuşsam bana şans vermeyi düşünür mü?
(Başka kız mı kalmadı diyecekler için o kızı seviyorum ve 3 yıl boyunca onun gibisini bulamadım.)
(Kendisiyle aramız kötü değil, mesaj attığım zaman konuşuyor ancak buluşmayı kabul etmiyor.)
Forum olarak sizi anlıyoruz. Fakat giden gider buna engel olamazsınız. Eski halinizden 3 kat yapılı, zeki olsanız bile o kızın sizinle tekrar beraber olacağını zannetmiyorum. Ayrıca şu bir gerçektir ki, her ilişki bir gün biter. Sizi siz olduğunuz için seven biriyle beraber olun. Zaten sizi seven birisi size uyum sağlar, kusurları hoş görür.

Şu ana kadar kendini hiçbir alanda geliştirmediysen ve gerçekten bir kız için bunu yapmayı düşünüyorsan hiç başlama, çünkü yapamazsın. Senin önce kendine faydan olmalı ki başkaları da seni sevebilsin. Oldu da kız için gittin vücut yaptın, kültürlendin ama neye yarar ki bunu kendin için yapmadıktan sonra? Önce bu yıkık düşünce yapısından çıkmak gerekiyor.

Dostum geç bunları, eğitimine odaklan. Üniversiteyi kazanıp mesleğini garanti ettikten sonra ayarlarsın bir şeyler :). Şimdi zamanı değil (Lise de olduğunu varsayıyorum).
Üniversiteye bu sene başlayacağım. Liseyi bitireli 2 yıl oldu, 1 seneyi boş geçirdim bu sene iyi denebilecek bir üniversiteye başlayacağım. İş, para kazanma konusunda da bir sıkıntı yok.
Çoğu şeyi planladım ve güzel gidiyorlar şu an ama yalnızca o kız eksik yani. :D
Şu ana kadar kendini hiçbir alanda geliştirmediysen ve gerçekten bir kız için bunu yapmayı düşünüyorsan hiç başlama, çünkü yapamazsın. Senin önce kendine faydan olmalı ki başkaları da seni sevebilsin. Oldu da kız için gittin vücut yaptın, kültürlendin ama neye yarar ki bunu kendin için yapmadıktan sonra? Önce bu yıkık düşünce yapısından çıkmak gerekiyor.
Kendimi zaten uzun süredir geliştirmeye çalışıyorum, yavaş yavaş hedeflerime daha çok yaklaşıyorum ancak bir yandan belki daha iyi halimle beni tekrar sever mi diye düşünüyorum. Yani sadece o kız için kendimi geliştirmiyorum. :D

Üniversiteye bu sene başlayacağım. Liseyi bitireli 2 yıl oldu, 1 seneyi boş geçirdim bu sene iyi denebilecek bir üniversiteye başlayacağım. İş, para kazanma konusunda da bir sıkıntı yok.
Çoğu şeyi planladım ve güzel gidiyorlar şu an ama yalnızca o kız eksik yani. :D

Yinede erken denebilecek bir durum. Üniversitenin 2'nin sonu veya 3'ün başında bakarsın. Belki kendine daha uygun birini bulursun ve o da seni kendine uygun bulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı