Kendimi kaybettim

taxi driver

Hectopat
Daha fazla  
Ben kimim diye sorunca sadece adımı ve soyadımı söyleyebiliyorum. Hiçbir özelliğim yok her şeye karşı ilgisizim. Ne olmak istediğimi bilmiyorum. Ne yapmak istediğimi bilmiyorum. Sadece yaşıyorum. Bütün günler aynı geçiyor. Lise bu sene bitti. Lise arkadaşlarımla okulda sadece vakit geçirmek için arkadaş oldum. 1 aya yakın antidepresan kullanıyorum ama değişen bir şey yok. Sizce benim durumumdaki bir kişi ne yapmalı?

Ailenle daha çok zaman geçirmeyi denemelisin. En yakın olduğun kişiler senin daha rahat hissetmeni ve ne yapmak istiyorsan onu yapmanı sağlar. Eğer ailenle yakınlaşamıyorsan ve çevre sorunun da var ise Online arkadaş edinebilirsin. Oynadığın oyunlara bağlı olarak dostluklar kurabilir eğlenebilir başını dağıtabilirsin. Antidepresan uyuma isteği yapıyor zaten yeterince uyuyorsundur muhtemelen. Hiç olmazsa spor salonuna yazıl biraz kas yap özgüvenin yerine gelsin.

Ben kimim diye sorunca sadece adımı ve soyadımı söyleyebiliyorum. Hiçbir özelliğim yok her şeye karşı ilgisizim. Ne olmak istediğimi bilmiyorum. Ne yapmak istediğimi bilmiyorum. Sadece yaşıyorum. Bütün günler aynı geçiyor. Lise bu sene bitti. Lise arkadaşlarımla okulda sadece vakit geçirmek için arkadaş oldum. 1 aya yakın antidepresan kullanıyorum ama değişen bir şey yok. Sizce benim durumumdaki bir kişi ne yapmalı?
İmkan varsa seni 5 dakika dinleme sınırı olan doktorlardan uzak dur.

Boş değirmen kendini öğütür. Kendine bir hobi yada iş bul. En azından düzenli yaptığın ve keyif aldığın bir eylem olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı