Kendimi kötü hissediyorum

Bu dostum benim arkadaşlarım salaktır ben dahiyim gibi bir belirtme yapmamış, pisolojik olarak destek almak için konu açmış ve durumu daha da kötüleştiriyorsunuz.

Evet bu doğru bir yaklaşım olmuş bayağı ve bir de böyle düşünme nedeni (bu benim düşüncem varken böyleydi) popüler kültürden uzakta asosyal birisi olmam ve türklerden daha fazla japonlara ilgi duymam ve milliyetçi olamamamdan geliyordu büyük olasılıkla arkadaşın sorunu da popüler kültürden, asosyal olduğu için geliyor bence.

Evet bu doğru bir yaklaşım olmuş bayağı ve bir de böyle düşünme nedeni (bu benim düşüncem varken böyleydi) popüler kültürden uzakta asosyal birisi olmam ve türklerden daha fazla japonlara ilgi duymam ve milliyetçi olamamamdan geliyordu büyük olasılıkla arkadaşın sorunu da popüler kültürden, asosyal olduğu için geliyor bence.

İnsan farklı olabilir. Ben de döneme göre veya normal olan şeye göre hareket etmeyi çok seven biri değilim mesela. Ortaokulda bir arkadaşımla tanıştım ve her boku beraber yerdik tüm ortaokulda belamızı aramıştık. Sonra bu arkadaşım liseye geçerken başka okula geçti. Konuştuğum herkes gitmişti ve yalnız kalmıştım başka ortamlar arıyordum ama yine de uyum sağlayamıyordum. Çünkü tek yaptıkları oturup aynı konu hakkında her gün konuşmaktı başka hiçbir olayları yoktu. Abi kalkın bir şey yapalım sadece oturuyorsunuz niye böylesiniz diyordum.

En iyisi benim için ortaokul dönemini unutmak oldu lise zamanımda ama olgun yerine farklı olunduğunu düşünmek daha doğrudur. Yalnızlık bazen iyi olsa da bu seçim olmalı zorunluluk değil. Her zaman yanına gidebileceğiniz birini bulundurmanız hayatınızda çok önemli.

İnsan farklı olabilir. Ben de döneme göre veya normal olan şeye göre hareket etmeyi çok seven biri değilim mesela. Ortaokulda bir arkadaşımla tanıştım ve her boku beraber yerdik tüm ortaokulda belamızı aramıştık. Sonra bu arkadaşım liseye geçerken başka okula geçti. Konuştuğum herkes gitmişti ve yalnız kalmıştım başka ortamlar arıyordum ama yine de uyum sağlayamıyordum. Çünkü tek yaptıkları oturup aynı konu hakkında her gün konuşmaktı başka hiçbir olayları yoktu. Abi kalkın bir şey yapalım sadece oturuyorsunuz niye böylesiniz diyordum.

En iyisi benim için ortaokul dönemini unutmak oldu lise zamanımda ama olgun yerine farklı olunduğunu düşünmek daha doğrudur. Yalnızlık bazen iyi olsa da bu seçim olmalı zorunluluk değil. Her zaman yanına gidebileceğiniz birini bulundurmanız hayatınızda çok önemli.
Lise zamanına yeni geçtim ve şuanda birisiyle tanıştım tam kendi kafamdan shitposter bi frp player herkesin birine ihtiyacı var okulda galiba.

Bu 11-15 yaş aralığında da "Ben arkadaşlarımdan daha olgunum" modası var herhalde :D.

Demek istedini anladım, ama şu anda yasimdakilere bakıyorum PUBG, küfür, her şey var anlamışsındır.😃
Cabbar'a çok üzüldüm hocam umarım en yakın zamanda bulursunuz...
Artık üzülmüyorum ins biri almıştır😃
"Ben arkadaşlarımdan daha olgunum". Elbet kafa dengin birileri vardır. Bul onları sıkıntın kalmaz.

Yok bulamıyorum kimseyle anlaşamıyoruz😳
Aynı kafada 1-2 kişi bulsan bile ömrünün sonuna kadar yetiyor o insanlar. Kendinden bir tane daha varmış gibi.

Teşekkürler 🙂
İnsan farklı olabilir. Ben de döneme göre veya normal olan şeye göre hareket etmeyi çok nseven biri değilim mesela. Ortaokulda bir arkadaşımla tanıştım ve her boku beraber yerdik tüm ortaokulda belamızı aramıştık. Sonra bu arkadaşım liseye geçerken başka okula geçti. Konuştuğum herkes gitmişti ve yalnız kalmıştım başka ortamlar arıyordum ama yine de uyum sağlayamıyordum. Çünkü tek yaptıkları oturup aynı konu hakkında her gün konuşmaktı başka hiçbir olayları yoktu. Abi kalkın bir şey yapalım sadece oturuyorsunuz niye böylesiniz diyordum.

Kendimi övmek gibi demek istemiyorum bazıları yanlış anlamış😅
Bu türden arkadaşlar yalnız olunca kendilerini dahi sanıyorlar, çok komik.
Ben öyle bişey demedim dahiyimde demedim yazıyı tekrar okuyup yorum yap yada yapma yalan yalnis konuşma 🙂.Anladım okumussum ama ben boburlenmedim.🙂

Kendimi değişik hissediyorum asosyal değilim ama dışarda kimse bu bakkimdan asosyal.
Hayatın tokadını yememişsin daha, yiyince geçer.
dünyayı değiştiremeyeceğini anladığın an

Format at düzelir.

Komik bir şey yok ben sizin gibilere diyecek bir şeyler bulamıyorum neyse seninde başına gelirse hiç ağlama kendini "mizaj" yaptığını sanıyorsun ama komik değil.
Psikologa gidip bunları daha detaylı anlatıp konuşmanızı öneririm. O size yardımcı olacaktır, elbet düzeleceksiniz.
Bence çok küçük bişey bu o şeyi bulabilmek için buraya yazdım çünkü belki sizde yaşamış sinizdir.🙂
Cabbar'a çok üzüldüm hocam umarım en yakın zamanda bulursunuz...
Cabbar durumu çok kötüydü neredeyse karnı yoktu rüzgarda ucuyodu 1 kilo tlndi

Olgunlukdan kastım özürlü gibi TikTok videoları var en basiti bu sen şimdi diyeceksin asagiliyorsun falan ama eminim sende aynisin.
Okulda psikolojik danışmanın var kullanabilirsin. 4 cilt kitabı boşuna bitirmiyorlar.
Onla ilkokuldan beri konuşuyoruz ama başka bi konu hakkinda
''Lisedeyim ve kız arkadaşım yok'' cümlesinden sonrasını okumadım.
Lisedeyim demedim

Sana bir şey daha diyeceğim bu Ali nesin falan ondan sonra ibo profesörler herkese cahil diyor ister istemez kendini üstün hissediyor bende doğrusu biraz başarılı olduktan sonra öyle oldu hem o yargıyı kırmak hem de kendimi geliştirmek istiyorum hocam anlamışsınızdır 🙂başkasi olsaydı belki bu yorumunuzu yanlış anlayıp size sovebilirdi.
Herkesin yorumu için teşekkürler format at düzelir diyen ve yazdigimin altına kahkaha atanların dışında herkese çok teşekkürler inşallah hepiniz basarili olursunuz benimle konuşmak isterseniz. İg: M2tehan yazın DM atın konuşuruz belki aranızdan arkadaş edinmiş olurum ve bu sorun çözülmüş olur.🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı