Kendimi nasıl geliştiririm?

Zekamı ve kendimi nasıl geliştirebilirim?

Bu biraz size bağlı olan bir soru, ne yapmayı seviyorsunuz? Nasıl bir insansınız?

En kötü forumda vakit geçirin, kendinize bir konu başlığı belirleyin. Onun üzerinde gelişebilirsiniz.

Her şeyin başı düşünmektir. Düşünün, size en uygun olan şey nedir diye.

6563qp7gz5261.jpg

Hücre ve odaklanmayı geliştirmek için arkadaşın da dediği gibi yaz. Ama kağıda yaz. Günlük tutabilirsin.
Anlama ve daha bir çok şeyini geliştirmek için ise kitap oku. En iyi çözüm kitap okumak. Hocalar bile sınava çalışırken kitap okumanızı tavsiye ediyor. Hafızanızı, anlamanızı, odaklanmanızı ve daha fazlasını geliştiriyor. Benimde eskiden zayıf zekam vardı. Kitap okuyarak ve ders çalışarak geliştirdim.
Gerçekten ama. Yazılım odak gerektiriyor ve geliştiriyor. Klavyelerde çat çat yaparak para kazanıyorsunuz işte 😀

Bu biraz size bağlı olan bir soru, ne yapmayı seviyorsunuz? Nasıl bir insansınız?

En kötü forumda vakit geçirin, kendinize bir konu başlığı belirleyin. Onun üzerinde gelişebilirsiniz.

Her şeyin başı düşünmektir. Düşünün, size en uygun olan şey nedir diye.

Seri katil belgesellerini izliyorum polisiye filmlerine meraklıyım Türk tarihini falan iyi biliyorum basketbol oynamaktan hoşlanırım.
Yazmaya başla, yazdıkça her hücren gelişecek. Düşüneceksin, göreceksin.

Günlükten bahsediyorsunuz öyle değil mi?

Seri katil belgesellerini izliyorum polisiye filmlerine meraklıyım Türk tarihini falan iyi biliyorum basketbol oynamaktan hoşlanırım.

Günlükten bahsediyorsunuz öyle değil mi?
Günlük olur, hikaye olur, ne olursa olsun düşünmeni sağlayacak her türlü yazı iyidir. Gelişimini büyük oranda etkileyen bir eylemdir. İnsan düşünmedi mi, artık hayvandan bir farkı kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı