Kendimi yalnız hissediyorum

Durumlarımız tam tersi, onlar beni istiyor ama ben onları istemiyorum çünkü hiçbiri ile aynı düşünemiyorum ve hiçbiri olgun davranmıyorlar kafalarımız uyumlu ise sanal arkadaş olabiliriz :)

Bana kendimi hatırlattın. Benim 5.sınıfta çok arkadaşım vardı ama 6.sınıfta çoğu benle iletişimi kesti, 7.sınıfta ise hiç arkadaşım kalmamıştı. O zamanlar hep kendimi suçlardım. Sürekli " Benim sorunum ne, neden diğerleri gibi olamıyorum?" derdim. Sakın benim yaptığım hatayı sizde yapmayın. Kendinizde sorun aramayın. Arkadaşım olsun da ne olursa olsun diye berbat kişilerle arkadaşlık kurmayın. Elbet bir gün sizi olduğunuz gibi seven bir arkadaşınız olacaktır. Kendinizi sıkmayın. En kötü yanınızda Technopat sosyal yani biz varız.

Durumlarımız tam tersi, onlar beni istiyor ama ben onları istemiyorum çünkü hiçbiri ile aynı düşünemiyorum ve hiçbiri olgun davranmıyorlar kafalarımız uyumlu ise sanal arkadaş olabiliriz :)

Oynadığım pek bir oyun yok nedeni bilgisayarım iyi değil oynadığım birkaç oyun var LoL, CS vesaire FPS oyunlarında pek yeteneğim Olmasa'da LoL'de oldukça yetenekliyim ondan dolayı bir sürü sanal arkadaşım var benimle oyun oynamak isteyen.

Teşekkür ederim bunu deneyeceğim çok iyiydi bu🤣

Öyle yaptığım zamanda hep üstüme çıkıyorlar lisedeyim evet ama galiba arkadaşlarım sadece sanal hayatta olacak bu yüzden kimseye inanmıyorum güvenmiyorum şu zamana kadar elime tek değen kız eli annem ve ablam yani bilemiyorum yine de teşekkürler.

Teşekkür ederim cidden herkesten yazan herkesten bir nebze olsun mutlu etti beni cevaplarınız.

Teşekkür ederim cidden herkesten yazan herkesten bir nebze olsun mutlu etti beni cevaplarınız.

Bunu ne kadar yapabilirim bilmiyorum utangaç ve çekingen birisiyim ilkokul arkadaşlarımın hepsi başka şehirde kaldı babam öğretmen olduğu için ataması yapılınca orada hiçbir şeyim kalmadı 10 senedir de Mersin'de yaşıyorum ve hiç düzgün arkadaşım olmadı.

Çok oyun oynayabilecek bir bilgisayarım yok ama çok tanıdığım tanıştığım insan var sanal çevrede beni gerçekten seven gerçekten umursayan benim zevklerimden hoşlanan ama bunlardan gerçekte olmaması beni üzüyor.

Teşekkür ederim belki de bana uygun birisi çıkmamıştır karşıma daha diye ümit edip bekliyorum hala biraz utangaç ve çekingen birisi olduğum için kafeye gidip yeni arkadaşlıklarda edinemem yani bilmiyorum hepinizden tek tek teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Acele etmene gerek yok tanıdıkça olacaktır. Sosyalleştikçe utangaçlığın ve çekingenliği azalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı