Yakınlarımıza karşı kendimiz hakkında söyleyemediklerimiz

Makaleler
8
Daha fazla  
Ben başlıyorum.

1) İnsanlar pek bilmezler ancak 3 tane tarafım adeta profilim vardır:
Zeka seviyemin en yüksek olduğu ama sosyal yaşantıdan kendini soyutlamış. Adeta duygusuz aynı zamanda.
Zeka seviyemin biraz daha az olduğu daha doğrusu daha az kapasiteyle çalıştırdığım sosyal profilim. En çok bu moddayım sanırım.

2) Kendimi çok beğeniyorum ve biraz hafiften de egolu biriyim yakınlarıma karşı. Biraz neşeli bir şekilde böyle dominant anlamda hissettirmeyecek şekilde hafif neşeli bir şekilde egomu belli ederim. Aslında ego iyi bir şeydir bana göre. Egosu olan insanın kendine karşı da güveni ve saygısı vardır. Şahsi düşüncemdir arkadaşlar. Dilerseniz bunun üstünde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

3) Bir insanı sevebildiğime pek inanmam. Yani pek öyle sevgimi belli etmem. Pek sevdiğim de söylenemez. Ama seviyormuş gibi görünmeyi çok iyi bilirim.

4) Tehlike arzeden çok yanım var aslında ama bunu pek kimseye anlatamıyorum. Açıkçası biraz katil yanı mı derler bilemedim. Kötü birisi ve zararlı birisi ise o şahsı öldürmek pek zor gelmiyor kafamda düşününce. Aynı zamanda da kandan korkanların aksine kanı severim.

5) Biraz da cinsellik yönü ağır basan bir bireyim. Bazen bunun için kendime kızdığım oluyor.

Sizlerin de mesajlarını bekliyorum. Ben içimi döktüm biraz burada. Sizleri de bekliyorum.
Çekinmeyin ha benden, öyle anlattık ama :)

Daha küçük yaşındayım fakat, millete yaşımı yüksek tutarım. Forumda da yaşımı 21 diye kayıt oldum mesela. :D

Buraya yazılacak şeylere "Kendimiz hakkında kimseye söyleyemediklerimiz" demek mantıksız olurdu.
Burada yakın çevremizden uzakta ve tanıdıklarımız olmadıkları için yazılabileceğimizi
düşünüyorum. Ben burada bunu belirtmeye çalıştım. Yakınlarımıza söyleyemediğimiz kendimiz hakkındaki gerçeklere değinmek istedim. Başlık biraz aslında ucu açık ve biraz doğru anlamda kapsayıcı olmamış şimdi kendim de hak verdim. Ama öyle düşünmek yerine bence konuyu anladıysanız doğru olarak bahsetmek isterseniz bahsedebilirsiniz dinlemek isteriz elbette.
Arkadaş mesajı editlemiş. Burası siliniyor.
Sanal ilişki mi :). Benim komşu da 16 yaşında. 22 yaşında bir kıza kendini 22 yaşında diyerek konuşuyor. Sesi de kalın. Kız anlamamış henüz :).

22 yaşındayım ve çizgi film izliyorum. Bunu bir kız arkadaşım ve ailem biliyor. 70 yaşındaki kişi bile çizgi film izliyor.
Çizgi film izlemek çok güzel bir şey bence. Ben maalesef o çizgi film izleme hevesi ve zevkini artık alamıyorum. Sanırım benden geçti. Ben de isterdim keşke o hevesi ve zevki tekrar alabilsem :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı