Kendini sürekli tekrar eden oyunlar nasıl bitirilir?

Mesela bazı oyunlar vardır. Hep aynı şeyi tekrar tekrar yaparsınız, bir süre sonra sıkar. Örneğin Borderlands 2. Oyunda sürekli silahla yaratık öldürüp en sonunda boss öldürerek devam eden bir oyun. Oyunda 15 saatim var ve ilk 10 saatte çok eğlenmiştim ama kendini hep tekrar ettiği için artık haftada 1 ya da 2 kere giriyorum o oyuna. Sizce böyle kendini tekrar eden ve sıkan oyunları nasıl bitirebilirim? Siz oyunu yarıda bırakıyor musunuz?
Mesela FarCry4...

Bu yüzden oyunu iyi incelemek, yorumları okumak sonra almak hep mantıklı gelmiştir bana.

Hocam öyle diyorsunuz ama bende Warband'ı büyük hevesle almıştım indirimde ama oyunu 5 saat kadar oynayıp bıraktım. İnceleme yapanların oynama saati hep 30-40 üstüydü ama muhtemelen Warband bana göre değildir. Çünkü benim arkadaşta benden 4-5 ay sonra Warband aldı ve 30 saati var.

Hocam öyle diyorsunuz ama bende Warband'ı büyük hevesle almıştım indirimde ama oyunu 5 saat kadar oynayıp bıraktım. İnceleme yapanların oynama saati hep 30-40 üstüydü ama muhtemelen Warband bana göre değildir. Çünkü benim arkadaşta benden 4-5 ay sonra Warband aldı ve 30 saati var.

Haklılık payınız var hocam. Bütün inceleme videolarını da izlesek kendin oynuyormuş gibi olmuyor. İşte burada biraz şansa kalıyor iş. Ama inceleyip, okuyup kafanda bir şeyler oturarak almak, hiç incelemeden almaktan kat kat daha avantajlı. Geçen gün AC Orings alacaktım, videolar güzeldi fakat buraya danıştım oyunu ve yorumları okudun değmezmiş ve almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı