Kendinizde gurur duyduğunuz özellikler var mı?

Kinci olmamı seviyorum. Kinlenmemin de çok iyi nedenlerı vardır. Kinlenmeden önce mutlaka kanıt toplarım ki bir olay yaşandığında "Çıkar göster!" tarzı haklı olurum.
İyi kavga ederim. (Kilom sağolsun 😀) Yakasından tuttuğumu sıraya bir vururum...
Özellik mi bilmem ama deneme sınavlarında 3-4 tane okul birinciliğim var.

Kinci olmamı seviyorum. Kinlenmemin de çok iyi nedenlerı vardır. Kinlenmeden önce mutlaka kanıt toplarım ki bir olay yaşandığında "Çıkar göster!" tarzı haklı olurum.
İyi kavga ederim. (Kilom sağolsun 😀) Yakasından tuttuğumu sıraya bir vururum...
Özellik mi bilmem ama deneme sınavlarında 3-4 tane okul birinciliğim var.
Tuttuğumu sıraya vururum ne 😂😂 karşına sana benzeyen birisi çıksa ikiniz birbirinizi sıraya mı vuracaksınız? 😂😂

Özellik midir bilmem ama ne zaman ders çalışmam gerekse mutlaka kendime oyalanacak başka bir iş bulurum. Tuvaletim gelir, karnım acıkır, Youtube da ki saçma sapan bütün videoları izlerim, odamı toplarım hatta sırf derse başlamamak için psikolojik baskı yaparak uykumu bile getiririm ama yinede çalışmam tabi sonra yine zararlı ben çıkıyorum o ayrı.🙂

He bu arada bu özelliğimle gurur duymuyorum ama yinede yazayım dedim. Gurur duyduğum hiç bir özelliğim yokmuş onu fark ettim.🤔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı