Kendinize ne kadar iyi bakıyorsunuz?

Kaç puan aldınız?

• Oy verenlerin toplamı
    73

Kullanıcı1355

Hectopat
Herkese merhaba. Öncelikle şu an bir challange (yarışma) içerisindeyim. 1 gün içinde Sosyal'de kaç beğeni alabileceğimi test ediyorum. Konudan memnunsanız mesajımı beğenmeyi esirgemeyin. Detaylara ve kaç beğeni alacağımı düşündüğünüz oyu vermek için şu konuya bakabilirsiniz.

Kendinize ne kadar iyi bakıyorsunuz? Hayatınızı kaliteli yaşıyor musunuz? Sorulara kendinize göre cevap vererek sizde katılabilirsiniz. Sorulan şeyi yapıyorsanız toplam puanınıza 10 puan ekleyin. Yapmıyorsanız puan eklemeyin. En sonra toplam puanınızı ve puanınızı hangi sorulardan kazandığınızı yazın. İsterseniz yaşınızı da belirtebilirsiniz. Ben 16 yaşındayım.

1.Günlük hayatınızda neler yapıyorsunuz?
Böyle bir haftalık programım var:

Haftalık program.png

2.Hobileriniz neler?
Spor yapmak, müzik dinlemek, kitap okumak, siber güvenlik ve yazılım çalışmak.

3.Kişisel bakımınıza ne derece önem verirsiniz?
Çok önem veririm.

Bakım rafı.jpeg

4.Spor yapıyor musunuz?
Haftanın 4 günü MMA ve Fitness yapıyorum.

Spor rafı.jpeg

5.Kitap okuyor musunuz?
Her gün okuyorum. En son okuduğum ve 2 saat önce bitirdiğim kitap bu:

Kitap.jpeg

6.kendinizi geliştiriyor musunuz?
Evet. Yorulsam bile yapıyorum. Yorulduğum zaman kendime şunu söylerim: kimse kolay olacağını söylemedi!

1.soru - 10 Puan.
2.soru - 10 Puan.
3.soru - 10 Puan.
4.soru - 10 Puan.
5.soru - 10 Puan.
6.soru - 10 Puan.
Toplam = 60 Puan.

Son düzenleme:
Yaş=21 Puan=40
Haftanın 5 günü spor yaparım. Her gün 1.5 saat kitap okurum. Kişisel bakımıma aşırı önem veririm. Ergenliğimde 1 tane sivilcem yoktu. Hobilerim arabama cila atmak. Bir sürü cila pasta cila aksesuarları aldım. Hatta bu gün polisaj makinesi aldım. Arabamı aldığım günden beri yıkarım. Yıkadıktan sonra pasta cila atarım.

Açıkçası kendi halime üzüldüm çünkü 0 puanım. İlk ikisini saymadım onları bir sürü boş şeyle doldurabilirim. Kişisel bakımım yok. Sporla ilgilenmiyorum. En son 2 ay önce kitap okudum ve bitirdim. Böyle bir konu bana çok yardımcı oldu. Teşekkürler. Kendimi bir tabloda gördüm ve ne yaptığımın farkına vardım.

Açıkçası kendi halime üzüldüm çünkü 0 puanım. İlk ikisini saymadım onları bir sürü boş şeyle doldurabilirim. Kişisel bakımım yok. Sporla ilgilenmiyorum. En son 2 ay önce kitap okudum ve bitirdim. Böyle bir konu bana çok yardımcı oldu. Teşekkürler. Kendimi bir tabloda gördüm ve ne yaptığımın farkına vardım.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Yaş=21 puan=40.
Haftanın 5 günü spor yaparım. Her gün 1.5 saat kitap okurum. Kişisel bakımıma aşırı önem veririm. Ergenliğimde 1 tane sivilcem yoktu. Hobilerim arabama cila atmak. Bir sürü cila pasta cila aksesuarları aldım. Hatta bu gün polisaj makinesi aldım. Arabamı aldığım günden beri yıkarım. Yıkadıktan sonra pasta cila atarım.

Hatta bu gün bile cila attım. Ciladan sonra güzel bir fotoğrafını çektim.

118444501_3259456960811994_6440405875578429239_n.jpg

2. Denemem. Sizce güzel parlamış mı? Sağ tarafın kapılarına yaptım bugün. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı