Kendinizi tanıtın anlatın

Hayatınız nasıl?

• Ortaokul

• Hala lisedeyim

• Dertlerim var

• İşim var, param var

• Açlıktan ölecek durumdayım

• Bilmem

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Technopat'ta nasıl insanlar olduğunu merak ediyorum. İstediğiniz kadar uzunca yazabilirsiniz. Okurum hepsini.
Zaman harcamak istemezseniz bile kısaca anlatabilirsiniz.

Ben kendim hakkımda şeyleri Blog'da ve hakkında kısmında yazdım. Oradan bakabilirsiniz.
Kısaca maaşlı bir işe sahip olmak isteyen, yalnız, moralsiz bir insanım.

Son düzenleyen: Moderatör:
FLaxern ama en yakınlarım bana FLAX diyor. FNAF ve Hip-Hop hayranıyım, ayrıca Cosplayer ve Cosmaker'ım. Genelde boş zamanlarımda korku oyunları oynuyorum ve Speedrun adında bir hobim var. Büyük hayalim her zaman Hip-Hop'er olmaktı. Aşk ile iç içe yaşıyorum💖

Kendisini duygularına bırakmış çapkın romantik okulu çok sevmeyen zeki oyuncu olmak isteyen gribe yakalandığından dolayı okula gidemeyen aşk dert ve eğlence ile iç içe bir hayat süren herkesle anlaşmayı başaran ama mutsuz bir insanım.
Ha yaşım 13 bu arada😀

86'dan beri commodore 64, 93'ten beri de PC basinda olmanin, ailemin meslegini devam ettirmek yerine bilgisyar dunyasinda gelecek gorerek adim attigim dunyanin keyfini cikariyorum. 26 senelik tasarim tecrubem sayesinde, Turkiye'de insanlarin hayal edemeyecegi rakamlari kazanabilme sansina eristim. Calisma saatlerim de cok rahat oldugundan gunumun cogu oyun oynayarak veya cocuklarimla ilgilenerek geciyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı