Kendinizin hangi özelliklerini seviyorsunuz?

Nasıl anlatayım bilmiyorum ama deneyeyim. Aşırı hızlı olmamı gerektiren durumlarda, 1-2 dakika içinde yakalanacağım bir anda vesaire kafam çok iyi çalışıyor. Şeytanın aklına gelmeyecek yöntemleri kullanıp sıyrılıyorum işin içinden. Bu günlük hayatta olmuyor, sadece olağanüstü durumlarda. Herkeste olan bir şey de olabilir.

Nasıl anlatayım bilmiyorum ama deneyeyim. Aşırı hızlı olmamı gerektiren durumlarda, 1-2 dakika içinde yakalanacağım bir anda vesaire kafam çok iyi çalışıyor. Şeytanın aklına gelmeyecek yöntemleri kullanıp sıyrılıyorum işin içinden. Bu günlük hayatta olmuyor, sadece olağanüstü durumlarda. Herkeste olan bir şey de olabilir.
Yani hızlı karar vermen gereken anlarda hızlı ve mantıklı kararlar alabildiğini düşünüyorsun doğru muyum?

Kendinizi seviyor musunuz? Kendinizdeki hangi özellikleri seviyorsunuz ve gurur duyuyorsunuz?
stratejik düşünürüm ve kimsenin nasihatını sözünü dinlemem mesela birkeresinde babam şu modeli al demişti ama ben kendi sesimi dinledim ve başarılı oldum babamın dediği model kronik arızalıymış sonradann anladım

Geri
Yukarı