Kepek Giderici Şampuan

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 yıldır kepek sorunu var. Saçlarım kıvırcık 2-3 günde 1 yıkarım. Çoğu şampuanı denedim ama kepek sorununa engel olamadım. Şu an Clear Men mentollü şampuan kullanıyorum onunda bir etkisi olduğu söylenemez. Hem saçlarımı yumuşatacak hem de kepek konusunda iyi olan şampuan tavsiyelerinizi bekliyorum.

Clear Men mavi kutuda olanlardan bir tane al yaptığın hata şu aslında bende de kepek var ama bu şampuan sayesinde daha çok azaldı. Bir tane Clear Men mavi kutuda alıyorsun, duşta 1 kere kafanı yıka hızlıca 2. sürüşünde kafanda beklet bi 2 - 3 dakika. ondan sonra durula.

Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık 2si1 Arada Şampuan 550ml kullanmanı tavsiye ediyorum çok iyi bir kepek giderici. Aynı zamanda da güzel yumuşatıyor. He ekstra olarak ise kafanı yani saç diplerini sakın kaşıma o zaman etkisini daha iyi görürsün.
346087217_tn50_0.jpg

Clear Men mavi kutuda olanlardan bir tane al yaptığın hata şu aslında bende de kepek var ama bu şampuan sayesinde daha çok azaldı. Bir tane Clear Men mavi kutuda alıyorsun, duşta 1 kere kafanı yıka hızlıca 2. sürüşünde kafanda beklet bi 2 - 3 dakika. ondan sonra durula.
Bir etki edeceğini sanmıyorum ama yeni şampuana geçene dek deniyeceğim.

Ketoral marka şampuan kullanmanızı öneririm. Kepek sorununuzu kısa sürede çözecektir.

Eczanede bulabilir miyim? İnternetten baktım ama GG, HB gibi sitelerde ürünü göremedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı