Kernel-Power 41 (63) Sistem Hatası

orlando

Hectopat
Arkadaşlar konuyu açmadan çoğu yerde araştırdım fakat çözüm bulamadım. Oyun oynarken kesinlikle kapanmıyor, sıcaklıklar olması gerekenin de altında. Ne zaman oyundan çıkıp masaüstüne dönsem iki dakika sonra bilgisayar yeniden başlıyor (her zaman değil). Sorunum işlemci fanını değiştirdikten sonra oldu. Anakartı sökmek zorunda kalmıştım, her parçayı güzelce çıkardım. Fanı değiştirirken de hiç zorlanmadım. Sorunun kaynağını sanırım biliyorum ama çözümü bulamadım var mıdır öneriniz? Bu gidişle tüm parçaları garantiye vereceğim sanırım kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende karnel hatası almaktaydım. Sorunun ekran kartın da oldugunu sandım fakat RAM'lerden biri sorunluymuş. Anakartınız üzerindeki LED'lere bakarsanız nerede sorun oldugunu size söyler. Öte yandan işlemci fanını çok sıktıysanız biraz gevşetin bu da sorun yaşatıyor olabilir size.

Hocam bende karnel hatası almaktaydım. Sorunun ekran kartın da oldugunu sandım fakat RAM'lerden biri sorunluymuş. Anakartınız üzerindeki LED'lere bakarsanız nerede sorun oldugunu size söyler. Öte yandan işlemci fanını çok sıktıysanız biraz gevşetin bu da sorun yaşatıyor olabilir size.
Deneyeceğim teşekkür ederim.
Merhaba @Flagellumdei07 ekte belirttiğim ekran kartının altı deforme olmuş bu sorun teşkil eder mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20201029_150559~2.jpg
    IMG_20201029_150559~2.jpg
    153,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı