Kernel Power 41 Hatası: Oyundayken Yeniden Başlatma

alpagut

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler iyi forumlar.
yaklaşık bir buçuk aydır aynı sorun var GTA5 ile başladı bu sorun ve birçok oyunda devam ediyor. GTA'da oyun ortasında, Arma 3 te herhangi bir server a girerken ya da harita yüklenirken, CS:GO'da yükleme barı dolduğunda, Last Man Standing oyununda ise oyun ortasında veya ölünce, başka bir yöne bakınca PC reset atıyor siyah ekran geliyor kalıyor o şekilde bazen kalmıyor direkt reset atıyor olay görüntüleyicisinde "kernel power 41" olarak gözüküyor bu sorun sadece oyunlarda var ve RAM'leri HDD'yi test ettim sorun yok sıcaklık değerleri normal PSU ya da diğer bileşenler mi bilemiyorum fakat her oyunda olmuyor sadece bu saydığım oyunlarda MGS'i ve BF4 ü Ultra'da oynamama rağmen Stalker gibi bi oyunda bu şekilde reset atıyor sistem bazen beklemem gerekiyor ya da defalarca reset atmam gerekiyor ekran gelmiyor bir türlü.

Kısacası bıktım ben şu an servise falan götürme gibi bir şansım da yok madem PSU'dan GPU'dan ya da başka bir şeyden neden her oyunda olmuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı