Kernel-Power 41 Hatası

Kadir ANKARA

Kilopat
Daha fazla  
Xigmatek 750 silver+ PSU'ya sahibim Zotac 980ti ekran kartım var aynı sıkıntıyı yaşıyorum SSD'yi Bellekleri GPU'yu test ettim ama sorunu birtürlü çözemedim işin ilginç tarafı ben başka bir PSU takıp denedim ama yine kapandı.

Xigmatek 750 Silver+ PSU'ya sahibim Zotac 980 Ti ekran kartım var aynı sıkıntıyı yaşıyorum SSD'yi bellekleri GPU'yu test ettim ama sorunu bir türlü çözemedim işin ilginç tarafı ben başka bir PSU takıp denedim ama yine kapandı.

Sana ilginç gelecek SATA portlarında chipset soğutucusun yakınındaki SATA portlarına bağlıydı.
Bende uzak bir porta taktım ve SATA kablosu değiştirdim 4 saat Valorant oyndadım normalde 2 3 satte bu hatayı verirdi ama vermedi gün boyunca bir dene istersen sorun olursa yeniden güncellerim bu yazıyı.

Sana ilginç gelecek SATA portlarında chipset soğutucusun yakınındaki SATA portlarına bağlıydı.
Bende uzak bir porta taktım ve SATA kablosu değiştirdim 4 saat Valorant oyndadım normalde 2 3 satte bu hatayı verirdi ama vermedi gün boyunca bir dene istersen sorun olursa yeniden güncellerim bu yazıyı.
Yani hem kabloyu hem de portunu mu değiştirdin? 3 Tane Diskim var 1 SSD 2 HDD windows yüklü olan için mi geçerli?

Yeni konular

Geri
Yukarı