KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Candenizz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 1 saat önce laptopumu kapattım. Açtığımda otomatik indirmiş olduğu Windows güncellemelerini kurdu. Daha sonra bilgisayarım açıldıktan 2 dakika sonra mavi ekran hatası aldım. Nedeni nedir, nasıl çözerim? Minidump dosyasını aşağıda bıraktım.

Minidump: Minidump dosyası

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun ekran kartı sürücüsü kaynaklı.
Acilen güncelleyin.
Intel Graphics ekran kartı sürücünüzü ve AMD ekran kartı sürücünüzü yeniden kuracağız.
Modellerini belirtiniz.
Chipset sürücünüzü de güncelleyin. İşlemci Intel mi AMD mi ona göre Chipset yüklenmeli.
Kaspersky kaldırın.
Bilgisayar modelini de belirtiniz.

Sorun ekran kartı sürücüsü kaynaklı.
Acilen güncelleyin.
Intel Graphics ekran kartı sürücünüzü ve AMD ekran kartı sürücünüzü yeniden kuracağız.
Modellerini belirtiniz.
Chipset sürücünüzü de güncelleyin. İşlemci Intel mi AMD mi ona göre chipset yüklenmeli.
Kaspersky kaldırın.
Bilgisayar modelini de belirtiniz.

HP Pavilion G6 1215et modeli laptopum var. Intel Graphics 3000 ve AMD Radeon 6470M ekran kartı bulunuyor. Neden Kaspersky'ı kaldırmam gerekiyor anlamadım?

Kaspersky uygulaması da diğerleri gibi veri vermemiş. Şimdilik kaldırın geri yüklersiniz.
Güncellemeleri yapamıyorsanız Teamviewer ile bağlanır yapmaya çalışırım, ama sizde de yüklü olması lazım.
Güncellemeleri yapacağım yer ile ilgili bağlantı paylaşırsanız kendim yapabilirim.

Burada Intel HD Graphics 3000 sürücüsü var.

Burada da Radeon 6470M ekran kartı sürücüsü var. Windows 10 64 bit ise 64 bit yazısına tıklayıp WHQL sertifikalı sürücüyü kurunuz.
Tamamdır adımları uyguladıktan sonra geri dönüş yapacağım

Geri
Yukarı