Çözüldü KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Noth

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar günde 3-4 kere mavi ekran yiyip bu hatayı alıyorum. Minidump dosyalarım şudur,
Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.
(Not: Çok fazla bilgim yok ancak analiz ettiğimde bu dosyaları ntkrnlmp.exe'nin çok olduğunu gördüm, siz de bakarsınız ayrıca.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Vanguard kaldır, AMD sürücüsünü DDU ile kaldırıp WHQL olana dönün. Ryzen Master kuruluysa kaldırın. ASUS yazılımlarını, ROG yazılımlarını ve MSI Afterburner kaldırın.

Güncelleme varsa ek olarak Windows Update yapın.

Sadece Afterburner yazılımı ve mouse yazılımını kaldırdım dünden beri test ediyorum bir problem çıkmadı galiba sorun bu iki yazılımdan birinde. Teşekkür ederim yardımın için, umarım tekrar olmaz.
Vanguard kaldır, AMD sürücüsünü DDU ile kaldırıp WHQL olana dönün. Ryzen Master kuruluysa kaldırın. ASUS yazılımlarını, ROG yazılımlarını ve MSI Afterburner kaldırın.

Güncelleme varsa ek olarak Windows Update yapın.

Sadece Afterburner yazılımı ve mouse yazılımını kaldırdım dünden beri test ediyorum bir problem çıkmadı galiba sorun bu iki yazılımdan birinde. Teşekkür ederim yardımın için, umarım tekrar olmaz.

Çözüm
Dediklerimin hepsini kaldırmanızda yarar var aslında. Daha sonra tekrar kurursunuz mouse ve Afterburner hariç eğer sorun halen yaşamadıysanız.

Sorununuz çözüldü ise raporluyorum hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı