Çözüldü "KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

th3q4x

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimi fotoğrafta belirttim. Ekran kartım ATI Radeon HD 4600. Dün Windows 10 sıfırladım, kurulumda hizmetleri ayarlarken (reklam kimliği falan var ya orada) yine bunu aldım. İnternetten falan da araştırdım ancak bulamadım. Minidump dosyalarını bıraktım. Mini Dump Dosyaları
resim_2021-04-13_113928.png

Çözüm
Sorun USB kaynaklı. Klavye ve fare harici her şeyi çıkartıp USB port sürücülerinizi güncelleyin.
@The G.O.A.T doğru bakmışsın ama önemli bir eksiğin var. Memory Corruption yazısına dikkat ettin mi?
Diskte bir sorun olabileceğini gösteriyor bu durum. Disk sağlam ise MemTest ile RAM testi yapacağız.
Diğer her şeyin doğru.

HD Tune indirin. "Error Scan" yapın, ama "Quick Scan" kapalı olsun.
Test sonucunu fotoğraflarını, "Health" sekmesinin ve S.M.A.R.T verilerinin de fotoğraflarını buraya paylaşın.

Yardımlarınız için teşekkürler. Sadece üsttekini yapmam yetti.

Sorun USB kaynaklı. Klavye ve fare harici her şeyi çıkartıp USB port sürücülerinizi güncelleyin.

Bunu yani.
@The G.O.A.T doğru bakmışsın ama önemli bir eksiğin var. Memory corruption yazısına dikkat ettin mi?
Diskte bir sorun olabileceğini gösteriyor bu durum. Disk sağlam ise Memtest ile RAM testi yapacağız.
Diğer her şeyin doğru.

HD Tune indirin. "error scan" yapın, ama "quick scan" kapalı olsun.
Test sonucunu fotoğraflarını, "health" sekmesinin ve S.M.A.R.T.. verilerinin de fotoğraflarını buraya paylaşın.

Ama yinede yapmam gerek sanırım.PC 20 senelik olduğu için pek yemiyor xd.

Yeni konular

Geri
Yukarı