KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE hatası

wintry

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu hatayı aldım WattMan sıfırlandı. Zaten tekrar driver timeout hatası almaya başlamıştım. Sanırım Afterburner'ı yüklediğim için oldu, emin değilim, kaldırdım. Saatlerdir oynuyorum bir sıkıntı yoktu. Baktım Windows'a güncelleme gelmiş onu da yaptım. Minidump:

Afterburner ve EasyAntiCheat kaldır.

Tahmin ettiğin gibi değil cevabım. RAM bellekten şüpheleniyorum. MemTest yapın.

Eğer sağlam çıkarsa diske tarama yapın. HD Tune ile "Error Scan" yapın ama "Quick Scan" kapalı olsun.

Bu linke tıkla, sayfanın aşağısında BIOS yazısını göreceksin. F60 sürümüne güncelleyeceksin. Ama elektrik kesintisi olmayacağından emin ol. Oluşabilecek hasarlardan ben sorumlu değilim.

Afterburner ve Easy Anti-Cheat kaldır.

Tahmin ettiğin gibi değil cevabım. RAM bellekten şüpheleniyorum. Memtest yapın.

Eğer sağlam çıkarsa diske tarama yapın. HD Tune ile "error scan" yapın ama "quick scan" kapalı olsun.

Bu linke tıkla, sayfanın aşağısında BIOS yazısını göreceksin. F60 sürümüne güncelleyeceksin. Ama elektrik kesintisi olmayacağından emin ol. Oluşabilecek hasarlardan ben sorumlu değilim.

Elektrik kesilirse yedek BIOS özelliği oluyor bazı anakartlarda.(sorumluluk bende değil) ama yoksa elektrik kesintisi olursa BIOS'a güle güle diyebilirsiniz.

Afterburner ve EasyAntiCheat kaldır.

Tahmin ettiğin gibi değil cevabım. RAM bellekten şüpheleniyorum. MemTest yapın.

Eğer sağlam çıkarsa diske tarama yapın. HD Tune ile "Error Scan" yapın ama "Quick Scan" kapalı olsun.

hocam direk f60 indirsem problem olmaz değil mi ? 52yi falan yüklememe gerek var mı ? Smart Access agesayı istiyordu sanırım.

Geri
Yukarı