Çözüldü KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

distinctb

Femtopat
Merhaba.
Uzunca bir süredir periyordik olarak mavi ekran hatası alıyordum. Daha önce Technopat'ın YouTube videolarından faydalanarak kendimce bir analiz yapmış ve bellek hatası olduğunu düşünerek Memtest uygulamıştım. Memtest sonucu bir hataya rastlamamıştım. Ancak test yaklaşık bir buçuk ay önce yapıldı ve bu süreçten sonra uzunca bir süre bilgisayar kullanılmadı.
Son on gündür bilgisayarı kullanmam ile birlikte mavi ekran hatalarını tekrar almaya da başladım. Aşağıda minidump dosyalarının olduğu linki paylaşıyorum. Maalesef minidump dosyalarım son on günü gösterecek şekilde bilgisayarda kayıtlı. Daha önceki hata dosyalarına ulaşamadım. Sorunun çözümü için yardımlarınızı bekliyorum.

Sorunun devam etmesi ve belleklerde sıkıntı olmadığını bir kez daha görmem üzerine yazılımsal sıkıntı olabileceğini düşünerek Windows 10 temiz kurulum yaptım.Yaklaşık 10 gündür herhangi bir mavi ekran hatasıyla karşılaşmadım.
İlginiz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı