KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE mavi ekran hatası

Alikarabag

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler bilgisayarımda 10-15 gündür mavi ekran hatası alıyorum oyun oynarken hiç mavi ekran vermiyor ama YouTube video izlerken mavi ekran veriyor neden veriyor bilginiz var mı?

Siz Process Namelere bakıyorsunuz ama. :D

Yanlış mıyım? @Enes3078
Aslında haklısınız. Process Name kısmına bakarak kesin sonuç çıkarmamız güç. Ara sıra hayat kurtarsa da burada biraz absürt durmuş gibi.

Önceki dosyaları saklayın. Mavi ekran aldıkça yeni dosya oluşacak. Eski dosyalarla karşılaştırın ki oluşturulma tarihine göre de yeni olanları atabilirsiniz. Yeniden kastım bize göndermediğiniz dosyalar. Bize göndermediğiniz yeni tüm dosyaları siz gönderdikçe ilerleyeceğiz ve sorun sonunda çözülecek.

Önceki dosyaları saklayın. Mavi ekran aldıkça yeni dosya oluşacak. Eski dosyalarla karşılaştırın ki oluşturulma tarihine göre de yeni olanları atabilirsiniz. Yeniden kastım bize göndermediğiniz dosyalar. Bize göndermediğiniz yeni tüm dosyaları siz gönderdikçe ilerleyeceğiz ve sorun sonunda çözülecek.
tamamdır sağolun
Siz yeni dosya oluştukça paylaşın yeterli. Ama sadece yenilerini atın.
tamamdır sağolun

batınızmı varmı hata

Son düzenleme:
Memtest86 testi yani RAM testi yapınız. Sonuçları paylaşın.
Memtest86 ile RAM Testi - YouTube

"sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar? | Technopat Sosyal

"DISM" rehberini uygula.
[Rehber] DISM aracı nedir ve nasıl kullanılır? | Technopat Sosyal

Ekran kartı sürücünü güncelle.
En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

BIOS güncelle.

Yeni konular

Geri
Yukarı