Kesin oynanmalı denilen PlayStation'a özel oyunlar nelerdir?

Merhaba dostlar. PS5'te oynanabilecek, yani PS4 oyunları da dahil olmak üzere, PC'de oynanması mümkün olmayan, mutlaka oynanmalı dediğiniz oyunlar nelerdir? Oyun sınırı yok. İstediğiniz kadar oyun yazabilirsiniz, daha iyi olur.
Persona 5 (Benim favorim)
Uncharted 1,2,3,4
The Last Of Us 1 ve 2
God of War
Bloodborne
Shadow of the Colossus
Final Fantasy 7 Remake (Şu anlık sadece Playstation'da ama yakında PC'ye çıkması bekleniyor)
GT Sport
The Last Guardian

Baya bir oyun söyledim, bence hepsini seveceksin

Persona 5 (benim favorim)
Uncharted 4
The Last of Us 1 ve 2
God of War.
Bloodborne.
Shadow of the colossus.
Final fantasy 7 remake (şu anlık sadece PlayStation'da ama yakında PC'ye çıkması bekleniyor)
GT Sport.
The last Guardian.

Bayağı bir oyun söyledim, bence hepsini seveceksin.

Çoğu PS Plus Collection sayesinde ücretsiz verildi zaten bir kaçı dışında çoğunu oynadım bakacağım dediklerinize. Persona 5'i merak ediyorum fakat ingilizcem zayıf olduğundan hiç bulaşmadım.

Çoğu PS Plus Collection sayesinde ücretsiz verildi zaten bir kaçı dışında çoğunu oynadım bakacağım dediklerinize. Persona 5'i merak ediyorum fakat ingilizcem zayıf olduğundan hiç bulaşmadım.
İngilizceni geliştirmeden asla bu oyuna bulaşma çünkü oyunun en önemli şeyi diyalogları.
İngilizceniz iyi değilse Shadow of the Colossus ve The Last Guardian öneririm çünkü oyunun anlatımı tamamen sessiz(neredeyse). Ayrıca türkçe oyunlarıda deneyebilirsiniz.

İngilizceni geliştirmeden asla bu oyuna bılaşma çünkü oyunun en önemli şeyi diyalogları.

İngilizceniz iyi değilse Shadow of the colossus ve the last Guardian öneririm çünkü oyunun anlatımı tamamen sessiz(neredeyse). Ayrıca Türkçe oyunları da deneyebilirsiniz.

Bunlarda dil desteği vardı zaten. Çok sağ ol mutlaka bakacağım. Yine aklına gelen olursa hazarsın. İnfamous second Son'a baktım en son 1-2 saat oynadım ama 10-12 yaş için tasarlanmış gibiydi sıkıntı bende mi acaba?

Bunlarda dil desteği vardı zaten. Çok sağ ol mutlaka bakacağım. Yine aklına gelen olursa hazarsın. İnfamous second Son'a baktım en son 1-2 saat oynadım ama 10-12 yaş için tasarlanmış gibiydi sıkıntı bende mi acaba?
Infamous güzel bir Playstation özel oyunu bana göre, sizi üzeceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı