Kesinlikle önermediğiniz animeler neler?

AdmoSegat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en mid anime sizce nedir? Yani en basit olan animeler nedir ve bunu en çok my Hero academia için söylüyorlar. Okumadım ve izlemedim sizin fikirleriniz nelerdir? Hem my Hero için hem de sizin için mid olan animeler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar en mid anime sizce nedir? Yani en basit olan animeler nedir ve bunu en çok my Hero academia için söylüyorlar. Okumadım ve izlemedim sizin fikirleriniz nelerdir? Hem my Hero için hem de sizin için mid olan animeler.

My Hero academia izliyorum ilk animem gayet güzel sevmeyeni çok. Bence hentai türündekiler. Ben animeyi bilmiyordum arkadaşıma sormuştum high school Dxd ve hentai demişti. Allah'tan diğer arkadaşlarıma sordum anime izleyen. Aman anime danışmayın. Onlardan biride bağımlısıydı mha ben başladım güzel bence

Çoğu animeyi kirleten kitlesidir ve bazı animeler kitle çekmek için kaliteden çok fanservice yani izleyiciyi tatmin eden içeriğe odaklanır o tarz animelerden uzak durun ve myanimelist top 100 sırasını izleyebilirsiniz.

Mha neden sevmiyonuz fanları içine etti shipleyer başka neyi kötü elektro dev gibi karakter yok.
Elinde bu kadar güzel bir konu varken içine edip her şeyi arkadaşlığa bağlayan bir animeyi sevemem. Güzel fightları var ama senaryoyu bu kadar berbat yapamazsın be kardeş. Gerçek bir mid animanga.

Yeni konular

Geri
Yukarı