Kesinlikle önermediğiniz animeler neler?

Mha güzeldir ben izledim fanları beni pek ilgilendirmiyor. Onun dışında rent a girlfriend animesinden kesinlikle uzak dur. Tıklama bile. Beni animeden soğutan anime.

4.sezon sonları sıkıcıydı 5.sezonda ne oluyor ki 4 bitmek üzere bu arada filmlerini izlemeniz lazım.

Uzun zaman oldu vallahi hikayeyi unuttum en son toxic kızların o sevdiği kırmızı beyazlı saçlının babası bayağı yaralanıyordu.

Mha, rent a girl friend, darling the franxxx.

Franxxx i kesinlikle katılıyorum tam bir vakit kaybı.

Kanka net Tokyo Ghoul. Sırf fanları yüzünden bu anime IMDB'de neredeyse Bleach denen şaheser ile kıyasıya mücadelede. Biraz daha aptal fan kitlesi toplarsa onu da geçer. Yani Tokyo Ghoul ne izleyin, ne de izlettirin.

Kanka net Tokyo Ghoul. Sırf fanları yüzünden bu anime IMDB'de neredeyse Bleach denen şaheser ile kıyasıya mücadelede. Biraz daha aptal fan kitlesi toplarsa onu da geçer. Yani Tokyo Ghoul ne izleyin, ne de izlettirin.
Tokyo Ghoul izlenecek değil okunacak seri, ikinci sezonu zaten full filler.

Benim için Dragon Ball Z. Kai versiyonunda bile çatladım, son 10 bölümü 6-7 ay sonra zorlayarak bitirdim. Normal 291 bölümlük Z versiyonunu katlanıp izleyebiline plaket verilmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı