Kesinlikle oynanması gereken oyun önerisi

Red Dead Redemption 2
God of War
Resident Evil Village
Assasins Creed Serisi
The Witcher 3: Wild Hunt
Five Nights At Freddy's Serisi
Dying Light
The Forest

Burada 'Adamlar ne oyun yapmış be!' dediğim oyun Red Dead Redemption 2 ve TLOU PT II'dir. Diğerleri de bu tanıma yakın oyunlar. Tabi yılına göre değişir, ben Mafia 2 ilk çıktığı zamanlarda efsanevi gözüyle bakıyordum ve hikayesi, oynanış dinamikleri vs. harika gelmişti. 2022 yılında oynanırsa nasıl bir etki bırakır orasını bilemem.

• The Last of Us ve TLOU: PT II
  • Red Dead Redemption 2
  • Mafia II
  • Call of Duty: Modern Warfare 2

The Last of Us oyunun PC'de olanı var mı ? Biraz araştırdım ama PS oyunu gibi görünüyor ?
Oyun PlayStation'a özel. Ama remake versiyonu geliştiriliyor, bu sene çıkacağı söyleniyor. Ve bu remake çok yüksek ihtimalle bilgisayara da çıkacak. Bilgisayara God of War'u çıkaran Sony, artık her oyununu bilgisayara er ya da geç çıkarır.

Burada 'adamlar ne oyun yapmış be!' dediğim oyun Red Dead Redemption 2 ve TLOU pt II'dir. Diğerleri de bu tanıma yakın oyunlar. Tabii yılına göre değişir, ben Mafia 2 ilk çıktığı zamanlarda efsanevi gözüyle bakıyordum ve hikayesi, oynanış dinamikleri vs. harika gelmişti. 2022 yılında oynanırsa nasıl bir etki bırakır orasını bilemem.

• The Last of Us ve TLOU: Pt II.
  • Red Dead Redemption 2
  • Mafia II.
  • Call of Duty: Modern Warfare 2

Mafia II bitireli 1 ay oluyor gönlüme taht kuran oyunlardan bir tanesi.
The Witcher 3 bir hevesle indirdim ilk başta oyunu öğretmek için olan yerde yapamayanca sinirlenip sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı