Kesinlikle oynanması gereken oyunlar nelerdir?

Merhaba, fırsatım olmadığı için belli başlı oyunlar hariç hep oyun dünyasından on oyunun yedisini oynayamamışımdır. O yüzden çoğu şeyden geri kalmamam ve asla kaçırmamam gerektiğini düşündüğünüz oyunları ve serileri yazabilir misiniz?

Özet: Kendine oyuncuyum diyebilen kişinin oynaması gereken oyun&oyun serileri nelerdir?
Metro serisine kesinlikle başla. Muazzam keyif alıcaksın.

Arkadaşların yazdıkları dışında Doom eternal ve mafia 1 remake
Doom 2016 oynayacaksan önce onu oyna eternal oynayınca oynanmıyor

Merhaba, fırsatım olmadığı için belli başlı oyunlar hariç hep oyun dünyasından on oyunun yedisini oynayamamışımdır. O yüzden çoğu şeyden geri kalmamam ve asla kaçırmamam gerektiğini düşündüğünüz oyunları ve serileri yazabilir misiniz?

Özet: Kendine oyuncuyum diyebilen kişinin oynaması gereken oyun&oyun serileri nelerdir?

GTA 3
GTA Vice City.
GTA san.
GTA 4
GTA 5
--------------------------
Crysis.
Crysis 2
Crysis 3
--------------------------
CoD MW serisi.
CoD Black Ops serisi.
CoD Infinity warfare.
----------------------------
Prototype.
Prototype 2
-----------------------------
Far Cry 2
Far Cry 3
Half-Life serisininin tamamı tüm oyunlar.
(Half-Life serisini bitirmemiş en azından Half-Life 1 ve Half-Life 2'nin tüm bölümlerini oynamamış biri gelipte ben oyuncuyum demesin.)
NFS Underground.
NFS Underground 2
NFS Most Wanted 2005.
NFS Carbon.
NFS Most Wanted 2012.
NFS Heat.
Metro serisi.
Lust from beyond.
Lust from beyond 2
(Tavsiye etmiyorum ama oynanmalı aşırı cinsellik içeriyor fakat sansürlü moduda mevcut hafif Resident Evil gibi)
Resident Evil serisi.
------------------------------
Titan fall 2
---------------------------
Metal Gear Solid serisi.
---------------------------

Quantic Dream üçlemesi

Oynadiklarini soyleseydin keske, oynayip oynamadigini bilmeden salliyorum suraya:

Oynanis olarak Devil May Cry serisini deneyimle, ozellikle 5. oyun asiri tatminkardir.

God of War'u kesinlikle oyna, hem hikaye hem oynanis olarak enfestir. Epik boss savaslari bakimindan zayiftir, o kanada cok onem veriyorsan siradan bir deneyim olacaktir ama God of War.

Painkiller Black Edition ve Painkiller Overdose paketleri efsanedir. Yanında DLC leri de mevcut. 2004 yılının oyunudur.
Gerilim atmosferini hissediyorsun. Ama Outlast kadar değil tabiki.
Black Edition'ın biraz daha ışık ve grafikleri geliştirilerek, Unreal Engine 3 ile yapılmış Remake versiyonu da var Hell-Damnation. Sanki eski grafikleri daha iyi gibi geldi bana. Hepsini bitirdim bu arada.
Tavsiyemdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı