Keşke açılmamak istemek

• Konuyu başlatan HAXLE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 576

HAXLE

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB Ram İ5-3470 Radeon GTX 1050 Hıkvıson C100 120 GB SSD
Meslek
Music Producer
Arkadaşlar, ben 3 ay önce WhatsApp üzerinden sevdiğim bir kıza açıldım (bizim sınıfta). O kıza açıldım ve reddetti, işte olay orada kapandı. Sonra sevdiğim kız benim arkadaşlarımın yanında dolaşmaya başladı yani hep onlarla birlikte onlarla takılıyor. Mesela bugün bir olay oldu biz geziye gitmiştik giderken serviste arka sıraya bindik o kız ve arkadaşları arkadaşımla siz boşu boşuna 2 kişilik yer kalıyorsunuz dedi, sonra biz de oradan kalktık. Ben onların önünde oturuyorum onlar arka koltuklarda böyle eğleniyorlardı. İşte beni de bu olay çok üzüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben 3 ay önce WhatsApp üzerinden sevdiğim bir kıza açıldım (bizim sınıfta). O kıza açıldım ve reddetti, işte olay orada kapandı. Sonra sevdiğim kız benim arkadaşlarımın yanında dolaşmaya başladı yani hep onlarla birlikte onlarla takılıyor. Mesela bugün bir olay oldu biz geziye gitmiştik giderken serviste arka sıraya bindik o kız ve arkadaşları arkadaşımla siz boşu boşuna 2 kişilik yer kalıyorsunuz dedi, sonra biz de oradan kalktık. Ben onların önünde oturuyorum onlar arka koltuklarda böyle eğleniyorlardı. İşte beni de bu olay çok üzüyor.
Senin arkadaşınla mı eğleniyordu?

Yazıyı doğru düzgün hale getir, ne dediğin anlaşılmıyor.
Kız seni reddetmiş, seni reddedden biri için üzülmen oldukça saçma. Hayatına başka kızlarla devam et, tek kız o değil.

Senin arkadaşınla mı eğleniyordu?
Evet benim arkadaşımla eğleniyordu?
Yazıyı doğru düzgün hale getir, ne dediğin anlaşılmıyor.
Kız seni reddetmiş, seni reddedden biri için üzülmen oldukça saçma. Hayatına başka kızlarla devam et, tek kız o değil.

Hocam yazıyı moderatörler bu hale getirdi herhalde ben böyle yazmamıştım. Hocam tek kız o değil diyorsunuz da mesela ben bizim sınıftan başka kişiye açıldım diyelim onun dedikodusunu yapmazlar mı?

Hocam tek kız o değil diyorsunuz da ben bizim sınıftan başka bir kişiye açıldım diyelim, onun dedikodusunu yapmazlar mı?
Belli bir sayıyı aştıktan sonra playboy demeye başlarlar, yüksek özgüvenli kabul edilirsin. Sürekli şansını dene, biri reddederse diğerine geç.

Belli bir sayıyı aştıktan sonra playboy demeye başlarlar, yüksek özgüvenli kabul edilirsin. Sürekli şansını dene, biri reddederse diğerine geç.
Tamam hocam öneriniz için teşekkür ederim.

Açılma tabirinden kurtulun bence. Bi kızdan hoşlanırsan direkt karşısına geçip "Seni seviyorum benimle çıkar mısın?" demek çok ürkütücü. Birinden hoşlandığın zaman onunla vakit geçirmen lazım ki kız da eğer senden hoşlanırsa zaten o belli eder, en sonunda da ilk onun ağzından çıkar "Seni seviyorum" cümlesi. İlk hamleyi yapmanızı önermem, yoksa peşinden koşan siz olursunuz. Kaçan kovalanır.

Geri
Yukarı