Keşke almasaydım dediğiniz oyunlar

Kingdom come ve GTA 5 başta olmak üzere alıpda Epic'in beleş yaptığı bütün oyunlar.

keşke almasaydım:
Dead cells.
Hellblade: Senua's sacrifice.
Hollow Knight.
Kingdom come: Deliverance.
The Witcher.
The Witcher 2.
Undertale.

almasamda olurdu:
Payday 2.
Europa Universalis IV.
Far Cry 5.
GTA IV.
Lego Marvel Super Heroes.

Undertale'in neyinden pişman oldun 7 küsur liraya aldım gram pişman değilim. Bana göre oynadığım bazı AAA oyunlardan bile güzel.

@Yararsız Üye Yalnız şöyle Celebrimbor hakkında çok az şey anlatılıyor ve zaten yüzük savaşı öncesi neredeyse bilgi yok gibi bir şey. Koca Silmarillion'da bile ( ki Elf kitabı olmasına rağmen) Celebrimbor'a 2 satır yer veriliyor okumuşsundur. Ondan sonra ne oluyor o kısım yok oyundaki Annatar, devamında Sauron olmadan önceki hali o aralıktakta gayet doldurulabilir boşluklar var. Oyunda o aralıktan yüzük savaşına kadar olan kısım + Celebrimbor işlenmiş. Mantık hataları bazı yerlerde var lakin genel olarak kronolojik de baktığımız zaman evrenin atmosferine ters olsa da devam niteliğinde olabilir bir hikaye. Sana saçma olan şeyleri söyleyeyim bak ;

1. İkiz kardeşler Nazguller. ( Eltariel DLC )

2. Zehirli veya lanetli ork komutanlar ( Kitabın yapısına oldukça ters) + O derece kuvvetli ve akıllı orklar olsa zaten Mordor düşmezdi. Oyundaki orklar gereğinden bir tık fazla akıllı ve kudretli

3. Annatar'ın Celebrimbor'u içine hapsedip büyük gözü o şekilde oluşturması

Bu üçü dışında saçma olan şeyleri aynı böyle somut olarak söyler misin?

PUBG Steam verison. Neredeyse hiç oynamadım oyun zor ve sıkıcı geliyor ama PUBG Mobile emülatör +200 saatim vardır.

Kingdom come ve GTA 5 başta olmak üzere alıpda Epic'in beleş yaptığı bütün oyunlar.

Undertale'in neyinden pişman oldun 7 küsur liraya aldım gram pişman değilim. Bana göre oynadığım bazı AAA oyunlardan bile güzel.
GTA 5'in neyinden pişman oldun. 60 liraya aldım gram pişman değilim. Bana göre en iyi oyunlardan biri?!?!??! (!)
Undertale benlik bi oyun değilmiş demek ki. Çok severek oynarım diye düşünüp aldım. Diyaloglar hariç her şey sıkıcı geldi.

Witcher 2.
Komplike oynanışı var ama öğretmiyor. Oyunun başında bırakmak zorunda kaldım.
Bir ara Witcher 3'e bakacağım umarım 2 gibi değildir.

Geri
Yukarı