Keşke almasaydım dediğiniz şeyler nedir?

• Konuyu başlatan Lusyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 222
  • Görüntüleme 8B
Cyberpunk 2077 hayatımda oynadığım en dandik oyun.
Nitro 5 laptop zamanında üstüne bir tık daha koysam 10 kat güçlü laptop alabiliyordum ama aldıktan sonra öğrendim :d. İade ile uğraşmadım. Birde 4-5 ay önce alsam şuan 30-40k değerinde laptopu 12k ya almış olacaktım...

Sadece 1 kere giydiğim ceket ve ayakkabıya 1200 lira ödemiştim keşke almasaymışım.

Cyberpunk 2077 hayatımda oynadığım en dandik oyun.
Nitro 5 laptop zamanında üstüne bir tık daha koysam 10 kat güçlü laptop alabiliyordum ama aldıktan sonra öğrendim :d. İade ile uğraşmadım. Bir de 4-5 ay önce alsam şu an 30-40k değerinde laptopu 12K ya almış olacaktım...

+ Olarak depremde kaybettigim her şey. Kıyamet kadar eşya götürmüştüm yurda ve hepsi orada kaldı hiç kullanilmadan.

Hocam ben o sevmediğim kasaya 6 tane fan taktım sessiz olanlarından ne gürültü var ne ısı sorunu var. Ayrıca benim gibi çok toz olan bir ortamda bulunuyorsanız kasa mecbur gerekiyor. ENayi işi demeyelim yani, duruma göre değişebilir şartlar ;)
6 fan koydun ama bir kasaya deli gibi para harcadın, ve çok da büyük alan kaplıyordur muhtemelen.

Pcyi temizlemeye üşenmeyin, çok toz falan hikaye. Eninde sonunda kirleniyor zaten kapaksız kullanıyorsan.

Kardeşime Monster laptop, ya bize denk geldi ya da kronik bir cihazdı. 2 kere anakart değişti serviste bana mısın demedi. En son sıfır cihaz verdiler. Ama kaç ay uğraştırdı bizi artık yaka silktik.

6 fan koydun ama bir kasaya deli gibi para harcadın, ve çok da büyük alan kaplıyordur muhtemelen.

Pcyi temizlemeye üşenmeyin, çok toz falan hikaye. Eninde sonunda kirleniyor zaten kapaksız kullanıyorsan.

Bana göre çok yüksek olmayan bir meblağ ödedim fanlara, bugün başka bir kasa kullansam da yine o fanları takardım. Benim sorunum fanların olması ya da ne bileyim toz da değil. Ben o kasaya o parayı vermemem gerektiğini düşünüyorum. Tabi sizin düşünceleriniz de kendinize, saygı duyarım. ;)

Xbox Series X, RDR 2 ve Buharlı pişirici.
Hocam meraktan soruyorum RDR 2'de beğenmediğiniz ne vardı? Sizin tarzınızda bir oyun mu değildi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı