Keşke almasaydım dediğiniz şeyler nedir?

• Konuyu başlatan Lusyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 222
  • Görüntüleme 8B
Her şey olabilir bir anıda olabilir ben buna keşke bu kadar para vermeseydim. Örnek: Bilgisayar tamiri veya araba tamiri.
Benim keşke almasaydım dediğim şey kesinlikle Casper laptop hayatımdan soğuttu :D
lenovo tab m10fhd plus tam bir hayal kırıklığı

AMD'nin eski kartları kronik sorunlu olduğu için hocam. 1060 güzel seçenek ucuza düşürürsem neden olmasın :D

Sorunsuz da denk geliyor yazı tura gibi. 1060 3 GB ile 1050 arasında uçurum var cebinden 1300 TL çıkabilecekse 1060 almazsan pişman olursun. Bulduğuna pazarlık yap.

Lenovo Tab M10FHD Plus tam bir hayal kırıklığı.

Neden ki? Bu fiyata pek de güzel bir şey bulunmaz şahsen.

Sorunsuz da denk geliyor yazı tura gibi. 1060 3 GB ile 1050 arasında uçurum var cebinden 1300 TL çıkabilecekse 1060 almazsan pişman olursun. Bulduğuna pazarlık yap.

Quad 9300 ve 4 GB RAM var önceliğim ekran kartı olmamalı ama R7 240 ekran kartını bian önce elimden çıkarmak istiyorum. Darboğaz yapacak ama darboğazda idare eder sonuçta bir zararı yok.

5+ senede 5 kere ancak kullanmışımdır sırf tozunu alıyorum mutfakta. 1050 Ti da evet 2017'de $250 civarı para ödedik ertesi sene Shadow of The Tomb Raider'ı en düşük ayarlarda oynattı. Bileydim RX 570 kovalardım.
1050ti için aynısını düşünüyorum. Kendisi ile Assassin's Creed Valhalla oynadım ama oyunda çimlerin olduğunu sonradan öğrendim. :D

Xiamoi telefon almak.
Sanırım bu da kişiden kişiye değişiyor. 2019 yılında Xiaomi Mi 9T aldım hala çatır çatır çalışıyor. Kaza yaptım, baya darbe de aldı ama kılıfsız ve ekran koruyucusuz olmasına rağmen hasar almadı. Tek sıkıntım arada bluetooth'u kapatmama rağmen kendi kendine açıyor. :D

Sanırım bu da kişiden kişiye değişiyor. 2019 yılında Xiaomi Mi 9T aldım hala çatır çatır çalışıyor. Kaza yaptım, baya darbe de aldı ama kılıfsız ve ekran koruyucusuz olmasına rağmen hasar almadı. Tek sıkıntım arada bluetooth'u kapatmama rağmen kendi kendine açıyor. :D
Onu yapmasına izin verdiğiniz bir uygulama olmalı hocam, kontrol edin telefonu.

Aaa bu arada asıl pişman olduğumu yazmamışım ben. R10.net'te bir üye Adsense eğitimi satıyordu. Web sitemden bir kazancım olmadığı için hadi dedim alayım. Aldığım adam ilk iki gün o kadar yardımcı oldu ki vay anasına dedim. Hatta kazancım da ilk gün ödediğim paranın 1/3'ü çıkmıştı. Aha ne güzel böyle giderse eğitimin parası da çıkacak dedim ama çıkmadı. İkinci günden sonra inanılmaz bir düşüş yaşadım. Üstünden 6 ay geçti hala eğitim kendi parasını çıkarmadı. :D

. Genel sağlık sigortası
. 2015-2016 yılları arasında ucuz da olsa bir iki oyun için paket almıştım keşke onları almasaydım (hatırladığım, bonus ve gelişim paketi aylık 16 lira)

Geri
Yukarı