Keşke geri dönseydi dediğiniz şeyler nelerdir?

Şu şeriatçılar doluşmuşken özellikle. Keşke geri dönebilse atam...

Eki Görüntüle 1395595
Beğenmedim atan var :).(Şöyle iki üç kere okuyunca farklı açıdan anlaşılıyor. Ben o yazıya beğenmedim atanlardan bahsetmiştim. Normalde benim yazdığımda sıkıntı yok da rahatsız hissettim kendimi)

Son düzenleme:
Bu ramazanın 6.günündeki toparladığım cesareti keşke bütün lise dönemime tek yumruk şeklinde domino taşı etkisi gibi yayabilseydim. Bari hiç yoktan insanlar beni egoist, çok bilmiş, bir kız için döneklik yapıyorda diyebilirlerdi ama arkadaş sandıklarım hiç yoktan yok olurlardı.(tecrübeler bazen acıdır)

Şu şeriatçılar doluşmuşken özellikle. Keşke geri dönebilse atam...

Eki Görüntüle 1395595

“Eğer ülkeni kurtaracak bir lider beklemekteysen, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.” Mustafa Kemal Atatürk​

“Şayet bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kurtarıcı kendiniz olun.” Mustafa Kemal Atatürk​

Bu ramazanın 6.günündeki toparladığım cesareti keşke bütün lise dönemime tek yumruk şeklinde domino taşı etkisi gibi yayabilseydim. Bari hiç yoktan insanlar beni egoist, çok bilmiş, bir kız için döneklik yapıyorda diyebilirlerdi ama arkadaş sandıklarım hiç yoktan yok olurlardı.(tecrübeler bazen acıdır)
Bu ramazanın 6.günündeki toparladığım ceseti diye okudum.

Geri
Yukarı