Ketty Perry Dark Horse Soma Mesajı

Bu tip saçmalıklara inananlara ALLAH akıl fikir ihsan eylesin. 20 gün önce bir önerge veriliyor ve reddediliyor. Defalarca kusurlu bulunmuş, yaşam odası bulunmayan özelleştirilmiş bir maden.

Bence saçmalik arkadaşlar tamamen tesadüf konuyu açarken de bunun için actim. Adamlar sarkiyi bile soma ya baglamislar.

Bu siteye inanmayın beyler. Dalga amaçlı bir site. En aşağı inin ve oylama notlarına bakın. Sesli güldüm. Türk işi vs vs. Bariz inci sözlük ayağı var bunda.

Belki olabilir. Bu İlluminati denilen tarikatın ucu herşeye değiyor. H.A.A.R.P adlı proje ile yapay deprem yapılarak 99 depremi ve Japonya'da ki deprem'i onların yapmış olabilceğini okumuştum bir yerde.

Johnny Bravo adlı çizgi film'de ikiz kulelerin vurulmadan bir süre önce ki bir bölümünde ikiz kulelerin vurulacağı mesajı verilmişti.
Film'in bölümü 27 Nisan 2001'de yayınlanmış . İkiz kulelerin vurulma tarihi ise 11 Eylül 2001

Bunları ele aldığımızda belki Katty Perry'i klibi doğru olabilir.

vzPj1D.jpg

Ya arkadaşlar şaçmalamayın. Böyle bir şey tamamen tesadüf. Bunların gerçek olması imkansız. Zaten ne zaman yazınlandığı bile belli!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı