Ketty Perry Dark Horse Soma Mesajı

Tamam beyler ben tatmin oldum. Dünyayı yöneten güçlere Sagopa Kajmer diss atmış. Hem televizyonlarda falan programlar oluyormuş. Olmasaydı neden programlar yapsınlar ki? YouTube ile dünyayı yöneten güçleri tespit ettik. @samet67671
Bak kardeşim, öncelikle alaycı konuşman hiç hoşuma gitmedi. O dediğim program uyduruk bir program değil, gerçek hayattan belgeseller yapılıyor. İnsanları kandırmaya çalışmıyorlar.

Ya arkadaş ne kadar dar görüşlüsünüz böyle bir örgüt olduğunu ben adım gibi iyi biliyorum bıkmadan aylarca araştırdım ve sonuç böyle bir örgüt var ve amaç larıda müslüman ülkeleri karıştırmak ve zate bütün müslüman ülkelerde savaş isyan ve eylem var

Eyvah eyvah, bir klipten orgut cikti ve musluman ulkelere mi saldiriyor? Zeka sov!
Ustelik Katy Perry gibi bir dunya starinin klibinde oluyor bunlar, bak sen.. :D

Hocam 'illümünati' hasbelkader var diyelim. Ciddi anlamda bu kadar büyük bir örgüt olsa, müslümanlarla uğraşsa var olduğunu bilir miydik sizce?
Adamlar orda burda kendilerinin haber olmasına izin verir miydi? 11 yaşındaki çocuğun ağzında bile 'illümünati' kelimesi bulunur muydu? Ciddi anlamda kendilerini deşifre ettiklerine inanıyor musunuz?
Yapmayın etmeyin zihin manipülasyonları bunlar.
Dünyada neler neler dönüyor hiçbir şeyden haberimiz yok.
İnanın olmayacak da.

Ocağın sahibinin damadı yahudiymiş. Müslümanlara sabotaj düzenlenmiş olabilir. Kazadan hemen sonra ne olduda İsrail bir anda her türlü yardıma hazırız falan dedi. Ben de şüphelenmiyorum değil.

Gülmekten yarıldım abi ya, ne saçmalıyorsunuz :D İllüminati'ymiş... Üçgen sıçsanız kendinizden şüpheleneceksiniz :/ (Tüm forum moderatör abilerimden özür diliyorum hesaba ceza verirseniz de canınız sağolsun. Ama yazmam lazimdı. İçimde kalirdi yoksa)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı