Keylogger bulaştığını nasıl anlarım?

zodyistired

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar günler bitmiyor ki yine donanım ile sorunum var az önce bir Twitch chatinde bir kullanıcı bir link attı bende tıkladım resim zanettim sonra karşıma büyük yazılarla accept ve decline yazıları geldi bende hiçbirine tıklamadan siteyi kapattım sonra chatte sakın tıklamayın Key log var dediler ama bilgisayarıma bir şey inmedi şimdi keylogger bulaşma ihtimali var mı korkmadım da değil açıkcası ne yapmam lazım?

Bir ihtimal var. Tarayıcı verilerinden o da. Bilgisayarınıza Kaspersky ve Malwarebytes yükleyip ikisini de taratın ve bulduysa 2'side silin onları karantinayada alabilirsiniz. En garantisi format olacaktır.

Bir ihtimal var. Tarayıcı verilerinden o da. Bilgisayarınıza Kaspersky ve Malwarebytes yükleyip ikisini de taratın ve bulduysa 2'side silin onları karantinayada alabilirsiniz. En garantisi format olacaktır.
onları yapmadan başka bir çözümü yok mu youtubede araştırdım cmd ile net user yazıp bakabiliyormuşuz?

Anlıyorum bunu dememin sebebi bazen anti virüs programları virüsü bulamıyor diye biliyorum bana garanti edicek iş lazım

Hocam garanti diyorsunuz virüs programlarıyla taratmayı denediniz mi? "O bulmaz bu bulmaz" derseniz daha çok virüs yersiniz gibime geliyor. Hiç bir sistem %100'de %100 koruyamaz sizi.

Hocam garanti diyorsunuz virüs programlarıyla taratmayı denediniz mi? "O bulmaz bu bulmaz" derseniz daha çok virüs yersiniz gibime geliyor. Hiç bir sistem %100'de %100 koruyamaz sizi.
Anlıyorum peki yarın ikisiyle de tarama yaparım tarama süreleri de inanılmaz fazla sürüyor geçen malware ile yaptığım da 7 saatte bitti.

Anlıyorum bunu dememin sebebi bazen anti virüs programları virüsü bulamıyor diye biliyorum bana garanti edicek iş lazım

Dediğim gibi hocam Kaspersky ve Malwarebytes sorunu kesin çözecektir, garantili iştir tekrardan diyorum "Hiç bir sistem sizi tamamen koruyamaz" gelip cmd'ye net user yazarak keylogger bulamazsınız maalesef hocam. Tam taram yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı