Keylogger geçmiş midir?

Danteag

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar keylogger yedim. Görev yöneticisine giremedim hatta kaspersky indirdim ona da giremedim(yöneticiniz izin vermiyor gibi bir yazı vardı) daha sonra 3-4 tane farklı antivirüs programlarıyla tarattım. Sonrasında hem görev yöneticisine hem de kasperskya girebildim bu durumda keylogger geçmiş mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar keylogger yedim. Görev yöneticisine giremedim hatta kaspersky indirdim ona da giremedim(yöneticiniz izin vermiyor gibi bir yazı vardı) daha sonra 3-4 tane farklı antivirüs programlarıyla tarattım. Sonrasında hem görev yöneticisine hem de kasperskya girebildim bu durumda keylogger geçmiş mi oluyor?
Ne olursa olsun sistemin güvenliği için temiz kurulum öneririm.

Artı -4 Eksi
En iyi taramayı güvenli modda yaparsınız. Güvenli modda sistem dosyaları hariç modül yüklenmediği için daha güvenli oluyor taramalar. Sistemi ağ üzerinden güvenli modda başlatın.

Malwarebytes Chameleon indirip tarama yapın,
Kaspersky ile taratın,
Emsisoft Emergency Kit ile taratın. Geçici dosyaları silip güvenli moddan çıkın.

Artı -1 Eksi
Tarama yaptığınız antivirüslerin isimleri ve tarama sonuçlarını, raporlarını atın ayrıca şu rehberleri de uygulayın:

En sağlıklısı kafana da takma temiz bir format çek.
Ben buna benzer bir konuda buna benzer bir cevap yazdığım için ban yemiştim :D. Önce 4-5 farklı programda taratıp sonra sıkıntı yoksa devam edilmesi gerektiğini düşünüyor moderatörler. Sonrasında sorunlar devam ederse format atılmasının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorlar. Ban yediğime göre bir bildikleri vardır sanırım :). Forum geçmişini aratınca karşına bir çok program önerisi çıkacaktır.

He ben Norton 360 satın aldım. Bilmediğim programa da erişim vermiyorum Firewall'dan. Sorun sıkıntı yaşamıyorum bu nedenle asla. Sana da ücretli ve güvenilir bir Anti-virüs yazılımı öneririm. Ücretsizleri de bir yere kadar çünkü onu gördüm. Olay Firewall'da bitiyor bence.

Artı -1 Eksi

Uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı