Keylogger girdiğini nasıl anlayabilirim?

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar keylogger girdiğini nasıl anlayabilirim? Bir de keylogger girdiyse sadece C diskine mi yoksa SSD ve HDD'ye de mi girer keylogger?

Keylogger girse yerinde duramazsın :D Şaka bir yana hala ne yapılmasını bilmeyen kişiler var yazık. AV diye bir şey icat edilmiş kuruyorsun zararlıları buuyor ne güzel icat değil mi? Üstelik yarım asır olacak neredeyse çıkalı.

Keylogger girse yerinde duramazsın :D şaka bir yana hala ne yapılmasını bilmeyen kişiler var yazık. Av diye bir şey icat edilmiş kuruyorsun zararlıları buuyor ne güzel icat değil mi? Üstelik yarım asır olacak neredeyse çıkalı.

Dostum silmeyi biliyorum ben değil mi burada artist artist konuşcağına terbiyeni düzeltmeni öneririm. Format atamam çünkü tekrardan programları kurmak istemiyorum av ile tarama yaptım ama algılamadı.

Format atamam çünkü tekrardan programları kurmak istemiyorum av ile tarama yaptım ama algılamadı.
Format atmanı kim söyledi? AV'yi madem biliyorsun başta niye konu açarken kurallara uyup şunla şunla tarama yaptım tespit yok gibi doğru düzgün soru sormuyorsun. Hala açık değil neyle taradığın da. İlk olarak bilgi kazanın da sonra terbiye ile tartışmanın farkını anlarsınız :) Zorunuza gidince hemen yok terbiyedir yok üslupdur sallamayın bir şeyler.

Format atmanı kim söyledi? Av'yi madem biliyorsun başta niye konu açarken kurallara uyup şunla şunla tarama yaptım tespit yok gibi doğru düzgün soru sormuyorsun. Hala açık değil neyle taradığın da. İlk olarak bilgi kazanın da sonra terbiye ile tartışmanın farkını anlarsınız :) zorunuza gidince hemen yok terbiyedir yok üslupdur sallamayın bir şeyler.

Bir şey salladı mı kim söyledi? Keylogger kesin olarak silmek için format önerdiler. Tespit olmadığı için zaten nasıl anlayabilirim dedim. Bilgi sahibiyim emin olun açık olduğundan çünkü eminim.

Formatı öneren cahilin teki ve konuda bunu söyleyen de yok. Tarama sonucu hala yok ve sallama zararlı uyduruyorsun kendi kendine. Tespit yoksa zararlı da yok söylenen yazılımlarla tarandıysa.
Bilgi sahibiyim emin olun açık olduğundan çünkü eminim.
Ne açık?

Arkadaşlar keylogger girdiğini nasıl anlayabilirim? Bir de keylogger girdiyse sadece C diskine mi yoksa SSD ve HDD'ye de mi girer keylogger?

Zemana - En İyi Anti-Keylogger Yazılımı ve Kimlik Hırsızlığı Koruması keyloggerleri tespit etmek üzerine yapılmış bir yazılım var bunun ile tarama yapmayı deneyebilirsiniz yüksek oranla tespit edebilir. Sonuçları buraya atarsanız güzel olur.
Keyloggerler İşletim sisteminde çalışırlar bu HDD veya SSD fark etmez bunu nereden çıkardınız yahu?
Bir şey salladı mı kim söyledi? Keylogger kesin olarak silmek için format önerdiler. Tespit olmadığı için zaten nasıl anlayabilirim dedim. Bilgi sahibiyim emin olun açık olduğundan çünkü eminim.

Veritabanı ile tespit etmeye güvenemiyorsanız Comodo cleaning essentials ile değerlendirme taraması yapıp tespit etmeye çalışabilirsiniz.

Geri
Yukarı