Kha'zix alınır mı ?

Alper Demir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Kha'zix indirimde olduğu için almayı düşünüyordum fakat nerf yediği ve güçsüz kaldığı söyleniyor bazı videolarda da fazla hasar veremediğini gördüm.
Kha'zix hala alınır mı ?

Oynayan arkadaşlar çok iyi bir orman şampiyonu olduğunu söylüyorlar, hepsi de çok iyi oynuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. Sezonda westte başladım oyuna 2 ay öncede tr serveri yüzünden biraktim oyunu. Kha zix ilk ciktigi zamanlar almıştım gerçekten adc ve kirilgan champlarin korkulu ruyasiydi. E skillini iyi kullanirsan tfde quadra atmamak elde degildi. Sonra bi guncelleme geldi e+w kombosunu kapattilar q yu güçlendirdikleri icin hala gideri vardi ama hard oldu biraz sonra bi guncelleme daha geldi q da nerf yedi ve champ hem hard hem güçsüz oldu rengarin basinada ayni olaylar geldi tavsiyem farkli champlara yonelmen tabi son 2 ayda buff gelmediyse.

Kanımca hiç oynamadım ama son bi hafta içinde rankedda karşıma iyi oynayanları geldi. Zıplaya zıplaya ağlattı bizi doğru anı yakaladınmı penta geliyo zıplaya hoplaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kötü bir ormancı. Bilmeyen ellerde iyice useless oluyor. Orman için alma.

Toptada işi zor ama orman kadar değil. Seviyorsan topta oyna.

Aslında meta'dan neredeyse düşmeyen bir şampiyon ama bu sezon üzerinde çok oynama yaptılar her yama da kha zix'in nerflenmediğini görmemem mümkün değil ama şu sıralar eski haline döndü, suikastçı olarak halen daha yerini koruyor ama alacaksan suikastçı ve orman için rengar tavsiye edebilirim ama kha zix ile de pratik yapıp akıllı oynarsan ve tf lerde pozisyonunu koruyup doğru şampiyona saldırırsan oyunu taşıyabilirsin

Almanı tavsiye ederim. Ki ayrıca üst koridorda da bu şampiyonla oynayabilirsin. Ancak üst koridorda bu şampiyonla oynamayı tercih edersen eğer; üst koridorda, tek başına koridor ittirmeni tavsiye etmem. Ama pasif kalarak rakibini rahatça avlayabilirsin. Oyunun orta dakikalarında ormancına koridorunda durmasını rica et. Diğer koridorlara baskın yap. Hem sen kasıl, hem takım arkadaşlarını kastır. Takım savaşlarında ilk hedefin ad carry olsun. Canları az olan kişilere de uçup avlayabilirsin. Böylece oyunu rahatça taşıyabilirsin. Bu arada, Kha Zix gücü kısıtlanmış olabilir. Ama sonraki yamalarla hasarı güçlendirildi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı