Kia Sportage tamiratı ne kadar tutar?

sedo2021

Decapat
2006 model Kia sportage bir arabamız var. 5 yıl önce kaza yaptık. Ön taraf pert.
Araç 4, 5 takla attı. Yaptırmaya kalksak ne kadara mâl olur bize?

20210127_213249.jpg

5 yıldır bu şekilde mi duruyor araba? 5 yıldır duruyorsa hiç yaptırmaya değmez çürümüştür birçok parçası. Ayrıca o resimle biz buradan nasıl fiyat verebiliriz ne söylememizi bekliyorsun bilemiyorum.

5 yıldır bu şekilde mi duruyor araba? 5 yıldır duruyorsa hiç yaptırmaya değmez çürümüştür birçok parçası. Ayrıca o resimle biz buradan nasıl fiyat verebiliriz ne söylememizi bekliyorsun bilemiyorum.

Sende haklısın elimde tek fotoğraf vardı.
5 yıldır böyle duruyor.
Ben belki hani aramızda tamirci falan vardır diye bir şansımı deneyeyim dedim.
Veya aynı araçla kaza yapıp yaptıran vardır diye düşündüm açıkçası.

Sende haklısın elimde tek fotoğraf vardı.
5 yıldır böyle duruyor.
Ben belki hani aramızda tamirci falan vardır diye bir şansımı deneyeyim dedim.
Veya aynı araçla kaza yapıp yaptıran vardır diye düşündüm açıkçası.
Anlıyorum sizi ama fotoğraflardan kimse size 3-5-10-20-50bin TL tutar diyemez. Kaç hava yastığı patladı, motor şanzımanda ne kadar hasar var, İç konsol ne durumda, kapılar camlar klima aksamı hiçbirisini fotoğraflardan bilme şansımız yok maalesef.

Anlıyorum sizi ama fotoğraflardan kimse size 3-5-10-20-50bin TL tutar diyemez. Kaç hava yastığı patladı, motor şanzımanda ne kadar hasar var, iç konsol ne durumda, kapılar camlar klima aksamı hiçbirisini fotoğraflardan bilme şansımız yok maalesef.

Haklısınız ben en iyisi detaylı fotoğraflar çekip tamircilerden bir fiyat alayım sonra buraya danışırım.
Teşekkürler cevap verdiğiniz için.

Geri
Yukarı