Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Nasıldır?

RealtimeUfuk

Kilopat
Yer
Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba arkadaşlar,

Bu sene YGS'ye gireceğim ve hedefimi şimdiden belirlemek istiyorum. Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı düşünüyorum sizce nasıl? Kıbrıs'ta okunur mu? Gece hayatım yok, içki, sigara vb. kullanmıyorum, genelde evde yazılım çalışıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bende kıbrıstaki Lefke Avrupa Üniversitesi Yazılım mühendisliğini düşünüyorum. Üniversiteyle bir kaç mail yolu ile konuştuk. Sınavlardan sonra gelip ortama bakabilirsiniz ama haber verin dediler. :)

Her ne kadar olumlu olumsuz yorum alsamda bende çekiniyorum biraz Kıbrıstan. Mersinde yaşıyor olmamda cabası gemi ile 30 lira. :)

Bu arada bölümün güzel tercih edilebilir. Önemli olan mesleğini severek yapman ve öğrenmen programlamada sürekli geliştirmen lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kıbrıstaki Lefke Avrupa Üniversitesi Yazılım mühendisliğini düşünüyorum. Üniversiteyle bir kaç mail yolu ile konuştuk. Sınavlardan sonra gelip ortama bakabilirsiniz ama haber verin dediler. :)

Her ne kadar olumlu olumsuz yorum alsamda bende çekiniyorum biraz Kıbrıstan. Mersinde yaşıyor olmamda cabası gemi ile 30 lira. :)

Bu arada bölümün güzel tercih edilebilir. Önemli olan mesleğini severek yapman ve öğrenmen programlamada sürekli geliştirmen lazım.
2 senedir php üzerinde çalışıyordum, bu sene android'e merak sardım :) Ben Mühendislik kazanmak için biraz geç kaldım. Meslek yüksek okuluna gidicem Doğu Akdeniz'in.

Kıbrıs'a çok gittim. Ancak Lefkoşa civarı ıssızdır. Eğlence hayatının olduğu yer Girne'dir. Feribot veya uçakla pasaportsuz ve vizesiz gidebilirsiniz. Ancak otomobil ile gelmenizi önermem. Trafik akışı ve direksiyon düzeni UK ile aynıdır. Ancak feribot oldukça uzun sürmekte.

Kıbrıs'a çok gittim. Ancak Lefkoşa civarı ıssızdır. Eğlence hayatının olduğu yer Girne'dir. Feribot veya uçakla pasaport veya vizesiz gidebilirsiniz. Ancak otomobil ile gelmenizi önermem. Trafik akışı ve direksiyon düzeni UK ile aynıdır.

Bilgilendirdiğin için saol ama ben okumaya gidiyorum pek dışarı çıkıp dolaşan tiplerden değilim. Tek korktuğum şey kıbrısın biraz pahalı olması. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı