Kıbrıs'tan araç getirme yolları

cihangryg

Decapat
Daha fazla  
Kıbrıs'ta birkaç tane sol direksiyonlu eski güzel spor otomobiller var ülkemizden yaklaşık 100 bin lira daha ucuz. 2 sene üniversite okumak için orada bulunucam dönüşte Türkiye'ye kalıcı olarak nasıl getirebilirim aklınıza herhangi bir şey geliyor mu?

Kıbrıs'ta birkaç tane sol direksiyonlu eski güzel spor otomobiller var ülkemizden yaklaşık 100 bin lira daha ucuz. 2 sene üniversite okumak için orada bulunucam dönüşte Türkiye'ye kalıcı olarak nasıl getirebilirim aklınıza herhangi bir şey geliyor mu?
İnternete "kıbrıstan araç getirme" yazdım birsürü video ve yazı çıktı. Bence araştırabilirsin bu konuyu.

Şahsen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşıyım ve sadece vatandaşların araba alıp çıkabildiğini biliyorum ve her 6 ayda bir araba ile Kıbrıs sınırları içerisinde bulunman gerekiyor diye biliyorum. Ben babam sayesinde aldım vatandaşlığımı şu an Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için vatandaşlık nasıl alınır? Süreç nasıl işler? Böyle sorular hakkında pek bir bilgim yok.

Arabayı parçalara ayırıp ülkeye feribotla getirip gümrükten tanıdıklar vasıtasıyla sokup bir mekanda tekrar birleştirmen lazım. Kolay gelsin.
Aradığım cevap!
Arabayı parçalara ayırıp ülkeye feribotla getirip gümrükten tanıdıklar vasıtasıyla sokup bir mekanda tekrar birleştirmen lazım. Kolay gelsin.
Ama ayrıntılı bilgi gerekiyor bana
İthalat yetkisi olan birine komisyon versem galerici falan öyle biri bulabilir miyim?
Jenyx sen bir F5 çek bakalım gece gece sıkıntın var herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı