Kidegea'dan alınan kitabın gelmemesi

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Forumdan kitap önerisi istedim ve bu lanet siteyi gösterdi birisi. Tatilde okumak için aldım . Ankara'nın merkezinde oturuyorum. 2 haftayı geçmiştir belki ve teslimat yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ve satıcı teslim ettiği gün gönderecekler gibi birşey söyledi. Siparişi iptal edip başka bir siteden söylemeyi düşünüyorum. Sizce de böyle mi yapmalıyım? Asla da öneriyorum bu arada.

Ben Kidega'yı piyasaya ilk çıktığından beri kullanıyorum. Güvenilir sitedir ve çok hoş hediyeleri oluyor. Ama teslimat konusunda çok yavaşlar. Kitabınız mutlaka size ulaştırılacaktır bundan şüpheniz olmasın.
Hiç ismini duymadığım bir site Kidega - Şikayetvar şikayet var sitesinde sizin gibi yüzlerce mağdur var bence iptal edin.
Şikayetvar'da her e-ticaret sitesinin binlerce şikayet ve mağduriyeti var hocam. Şikayetvar'a göre karar verirsek hiçbir alışveriş sitesini kullanmamamız gerekiyor. :D

Üstelik Kidega'nın rakiplerine göre şikayet sayısı çok çok az.

Örnek: Bkmkitap - Şikayetvar

Ben Kidega'yı piyasaya ilk çıktığından beri kullanıyorum. Güvenilir sitedir ve çok hoş hediyeleri oluyor. Ama teslimat konusunda çok yavaşlar. Kitabınız mutlaka size ulaştırılacaktır bundan şüpheniz olmasın.

Şikayetvar'da her e-ticaret sitesinin binlerce şikayet ve mağduriyeti var hocam. Şikayetvar'a göre karar verirsek hiçbir alışveriş sitesini kullanmamamız gerekiyor. :D

Üstelik Kidega'nın rakiplerine göre şikayet sayısı çok çok az.

Örnek: Bkmkitap - Şikayetvar
Ne gibi hediyeleri oluyor?

Kendi kendine iptal olmuş. Başka siteden vereceğim galiba. Önerdiğiniz güzel siteler var mı ?
Kitapmatik güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı